Advert Advert Advert

ING Bank’tan Kredi Postam

ING Bank’tan Kredi Postam
ING Bank’tan Kredi Postam -

Hollanda merkezli uluslararası bankacılık hizmeti veren ING Bank PTT iş yerlerinden ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. ING Bank kredi postam ihtiyaç kredisi ile PTT müşterileri, emeklileri ve personeli uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

ING Bank PTT İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin dört bir yanında şubesi bulunan PTT aracılığıyla ihtiyaç kredisi veren çeşitli bankalar bulunuyor. PTT iş birliği ile ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında uluslararası bankacılık şirketi olan ING Bank da bulunuyor. ING Bank kredi postam adıyla kullanıma sunduğu ihtiyaç kredisi ile kredi kullanmak isteyen PTT personeline, müşterilerine ve emeklilerine uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

ING Bank kredi postam kredisi ile kredi kullanmak isteyen PTT müşterileri, personeli ve emekli maaşını PTT’den alanlar 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. PTT işbirliği ile kullanıma sunulan kredi postam ihtiyaç kredisi ile PTT personeli ve emeklileri 45.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirken PTT müşterileri 20.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor.

ING Bank ihtiyaç kredisi kapsamında kullanıma sunulan kredi postam ile maaşını PTT’den alan emekliler 2.500-9.900 TL tutarındaki krediyi %1,79 faiz oranı ile alabilirken 10.000-45.000 TL tutarında krediyi %1,49 faiz oranıyla alabiliyor. Diğer PTT müşterileri ise kredi postam ihtiyaç kredisinden %1,84 faiz oranıyla yararlanabiliyor.

ING Bank’tan 48 ay vade ve %1,84 faiz oranıyla 5.000 TL tutarında kredi postam ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 169 TL olurken kredinin faizini, kredi tahsis ücretini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %30,3472 oluyor.

ING Bank kredi postam başvurusu PTT işyerlerinden hızlı ve kolayca yapılabilirken kredi ödemeleri de PTT işyerlerinden yapılabiliyor.

ING Bank ING Bank ihtiyaç kredisi ingbank ING Bank kredi postam kredi postam ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!