Albaraka Türk’ten 1 Günde Onaylı İhtiyaç Finansmanı!

0

Albaraka Türk Katılım Bankası, beyaz eşya, mobilya, evin dekorasyonu, bilgisayar, televizyon, tatil ya da eğitim gibi her türlü ihtiyaçlara yönelik ihtiyaç finansmanı sağlıyor.

Uygun kar payı oranları müşterilerine özel ihtiyaç finansmanı veren Albaraka Türk Katılım Bankası, 48 ay vadeli ve uygun ödeme planları ile taksit planlaması yapıyor. Eşit taksitli ihtiyaç finansmanı ödemeleri haricinde 2 ayda bir yahut 3 ayda bir, değişken yahut esnek ödemeli imkanlar da veren banka müşterilerinin yanında olup, onlara destek veriyor.

Albara Türk ihtiyaç finansmanı kar payı oranları yüzde 1,25’ten başlıyor. Banka 18 yaşından büyüklere finansman verip, gerçek kişi olarak finansmandan faydalanmak isteyen müşterilerinin başvuru esnasında satın almayı düşündükleri malın proforma faturalarını getirmelerini talep ediyor. Buna ek olarak ihtiyaç finansmanı başvurusu sırasında bireylerin nüfus cüzdanlarını ve aylık net gelirlerini gösteren tabloyu getirmeleri gerekiyor. Bireyler eğer ücretli çalışan olarak istihdam ediyorlarsa maaş bordrolarını yahut net maaş tutarlarının iş yerleri tarafından onaylanmış şekilde getirmeleri gerekiyor. Serbest meslek sahibi ya da şirket ortağı olan bireylerin ise, vergi levhalarını, faaliyet belgelerini, cari yıl mizanlarını, onaylı bilançolarını, eğer kendi üzerlerinde varsa gayrimenkul tapusunu fotokopilerini getirmeleri gerekiyor.

İhtiyaç finansmanı başvuruları yalnızca banka şubelerinden gerçekleşiyor. Finansmandan yararlanmak isteyen bireylerin  banka şubelerine istenilen belgeler ile birlikte gitmeleri gerekiyor. Belgelerde herhangi bir eksiklik yoksa banka 1 gün içerisinde değerlendirmeleri yapıp, müşterilerine geri dönüş yapıyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın