Ana SayfaKredilerAlbaraka Türk'ten 1 Günde Onaylı İhtiyaç Finansmanı!

Albaraka Türk’ten 1 Günde Onaylı İhtiyaç Finansmanı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Albaraka Türk Katılım Bankası, beyaz eşya, mobilya, evin dekorasyonu, bilgisayar, televizyon, tatil ya da eğitim gibi her türlü ihtiyaçlara yönelik ihtiyaç finansmanı sağlıyor.

Uygun kar payı oranları müşterilerine özel ihtiyaç finansmanı veren Albaraka Türk Katılım Bankası, 48 ay vadeli ve uygun ödeme planları ile taksit planlaması yapıyor. Eşit taksitli ihtiyaç finansmanı ödemeleri haricinde 2 ayda bir yahut 3 ayda bir, değişken yahut esnek ödemeli imkanlar da veren banka müşterilerinin yanında olup, onlara destek veriyor.

Albara Türk ihtiyaç finansmanı kar payı oranları yüzde 1,25’ten başlıyor. Banka 18 yaşından büyüklere finansman verip, gerçek kişi olarak finansmandan faydalanmak isteyen müşterilerinin başvuru esnasında satın almayı düşündükleri malın proforma faturalarını getirmelerini talep ediyor. Buna ek olarak ihtiyaç finansmanı başvurusu sırasında bireylerin nüfus cüzdanlarını ve aylık net gelirlerini gösteren tabloyu getirmeleri gerekiyor. Bireyler eğer ücretli çalışan olarak istihdam ediyorlarsa maaş bordrolarını yahut net maaş tutarlarının iş yerleri tarafından onaylanmış şekilde getirmeleri gerekiyor. Serbest meslek sahibi ya da şirket ortağı olan bireylerin ise, vergi levhalarını, faaliyet belgelerini, cari yıl mizanlarını, onaylı bilançolarını, eğer kendi üzerlerinde varsa gayrimenkul tapusunu fotokopilerini getirmeleri gerekiyor.

İhtiyaç finansmanı başvuruları yalnızca banka şubelerinden gerçekleşiyor. Finansmandan yararlanmak isteyen bireylerin  banka şubelerine istenilen belgeler ile birlikte gitmeleri gerekiyor. Belgelerde herhangi bir eksiklik yoksa banka 1 gün içerisinde değerlendirmeleri yapıp, müşterilerine geri dönüş yapıyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.