QNB Finansbank’tan Konut Kredisi Kampanyaları!

QNB Finansbank‘tan her müşteriye özel ödeme planları ve faiz oranları ile konut kredisi sunuluyor.

Ödemelerini artan taksitlerle gerçekleştirmek isteyenler için Artan Taksitli Konut Kredisi, azalan taksitler halinde ödeme yapmak isteyenle için Azalan Taksitli Konut Kredisi, evini değiştirmek için finansman almak isteyenler için Evini Değiştiren Konut Kredisi, yüzde yüzlük finansman almak isteyenler için Peşinatsız Konut Kredisi, kentsel dönüşüm kapsamındaki evler için ise Kentsel Dönüşüm Kredisi olanağı sağlanıyor.

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranları yüzde 0,90’dan başlıyor. Kentsel dönüşüm ve peşinatsız konut kredileri hariç 500 bin Türk Lirasına kadar olan finansmanlarda 24 ay vadeye kadar olan ödeme planlarında yüzde 0,90 oranında, 25 ile 60 ay arasındaki vadelerde yüzde 0,93 oranında, 61 ile 120 ay arasındaki vadelerde ise yüzde 0,95 oranında faiz uygulanmaktadır. Kentsel dönüşüm ve peşinatsız yüzde 100 konut kredilerinde ise 500 bin Türk Lirası ve üzerindeki finansmanlarda 1 ile 120 ay arasındaki vadelerde yüzde 1,07 oranında faiz uygulanmaktadır.

Azalan taksitli konut kredisinden dikkat edilmesi gereken önemli bir husus vardır. Azalan taksitli konut kredisinden maksimum vade süresi 84 ay olarak belirlenmiştir. Yani yüzde 0,95 oranı  bu kredi paketinde 61 ile 84 ay arasında geçerli olmaktadır.

Standart konut kredisi imkanından yararlanma isteyen bireyler 180 ay vadeli ödeme seçeneğinden yararlanabilmektedirler. Standart konut kredisi faiz oranları 60 aya kadar yüzde 0,99 ve 60 ile 120 ay arası yüzde 0,99 oranındadır. Standart konut kredisi kapsamında 550 bin Türk Lirası ve üzeri finansman almak isteyenlere ise 120 ay vadeye kadar ödeme imkanı sağlanıp, faiz oranı yüzde 1,07 olarak belirlenmiştir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.