Akbank Nakit Operasyon Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Akbank Zırhlı Araç Kullanabilen Personel Alımı! Detaylar İçin...

0
Akbank Zırhlı Araç Kullanabilen Personel Alımı!

Akbank zırhlı araç kullanabilen banka iş ilanları kapsamında 5 farklı il için Nakit Operasyon Yetkilisi alımı yapıyor.  Akbank tarafından gerçekleştirilecek olan bu işe alımlar ile ilgili bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Akbank Nakit Operasyon Yetkilisi konumuna yeni banka personelleri arıyor. Başvuru yapacak olan adayların İstanbul, Antalya, Diyarbakır, Bursa ve Muğla illerinde ikamet etmesi gerekiyor.

Akbank Nakit Operasyon Yetkilisi Alımı

Akbank Nakit Operasyon Yetkilisi Alımı
Akbank Nakit Operasyon Yetkilisi Alımı

Akbank personel alımı iş başvurusu yapmak isteyen adayların üniversitelerin 2 yıllık ön lisans bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Aynı zamanda üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olan adayların da başvuruları kabul ediliyor. Akbank nakit operasyon yetkilisi alımı konusunda başvuru yapacak olan tüm adayların;

  • B sınıfı ehliyete sahip olması ve aktif araç kullanımında tecrübeli olması,
  • Planlama ve zaman yönetimi konularında başarılı olması,
  • Risk algısı yüksek ve dikkatli kişiler olması şeklinde belirtilebilir.
İlginizi Çekebilir:  Albaraka Türk İngilizce Bilen Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Akbank Yeni Personellerin Görevleri

Akbank yeni personel alımları iş başvurusu yaparak banka tarafından yapılan değerlendirme sonucunda işe alımı gerçekleşecek olan yeni personellerin hizmet birimlerinde yapılan grup devirlerini üniteye getirmek, Akbank hizmet birimlerinde Türk lirası ve yabancı para taleplerini toplamak, dahil olduğu ekiple beraber para sayımı yapılması, zırhlı araç kullanılması, bankanın zırhlı ekibinde görev alınması, para tahsilatı işleri dahil olmak üzere Akbank hizmet noktaları ile ilgili muhasebe işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Akbank İş Başvuruları

Akbank İş Başvuruları
Akbank İş Başvuruları

Akbank iş başvuruları son başvuru tarihi 4 Ekim 2021 Pazartesi günü olarak bildirmiştir. Personel alımı ile ilgili diğer detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir ve banka personel alımı iş başvurusu yapılabilir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank İş İlanları: 2022 Ağustos (Deneyimli-Deneyimsiz)
https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-nakit-operasyon-yetkilisi-2472317

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın