Vakıfbank 10.000 TL Sonbahar Kredisi!

0

Vakıfbank 10.000 lira Sonbahar Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenlere 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları sunuyor.

Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarının hız kazandığı bu aylarda Vakıfbank da müşterilerine sunduğu avantajlı ihtiyaç kredileri ile dikkat çekiyor. 20.000 liraya kadar olan kredi kullanımlarında bankanın uyguladığı aylık faiz oranının yüzde 1.24 olması bu kredi seçeneğinin avantajlı hale gelmesini sağlıyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler 3 ayda 48 aya varan vade seçeneğinden de yararlanabiliyor.

Teminatsız İhtiyaç Kredisi        

Teminatsız ihtiyaç kredileri arasında bulunan Vakıfbank Sonbahar Kredisi fırsatından yararlanarak nakit ihtiyacını giderenlerden kredi miktarının yüzde 0.5’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Vakıfbank şubelerine gidilerek kullanılabilen bu kredi için bankanın internet şubesinden online ihtiyaç kredisi başvurusu da yapılabilmektedir. Kredi kullanımı sırasında ayrıca yüzde 5 oranında BSMV alınmaktadır. İhtiyaç kredilerinde zorunlu olan hayat sigortası bu kredi için de geçerli olup, sigorta prim tutarları müşterinin durumuna ve kredinin tutar ve vadesine göre değişmektedir. Vakıfbank kredi kullanımlarında bildirdiği şartları ve faiz oranlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Banka tarafından belirtilen faiz oranları kredinin bağlı olacağı hesaba 1 adet faturaya dair otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde geçerlidir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank 10.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank en uygun ihtiyaç kredisi ile en az 1.000 lira, en fazla ise 90.000 lira kredi kullanılabilmektedir. Vakıfbank kredi başvurusu yaparak 10.000 lira tutarında kredi kullanan ve bu krediyi 24 ayda ödemeyi tercih eden bir müşteriye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.24 olup, kredinin aylık taksitleri de 499 lira olur. Kredi bitiminde ödenecek toplam tutar 12.015,09 lira olarak hesaplanırken, bu krediye uygulanan faiz tutarı 1.965,09 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın