Ana SayfaEkonomiEmeklilere 600 TL’ye Kadar Varan Promosyon

Emeklilere 600 TL’ye Kadar Varan Promosyon
E

-

Ülkemizde 11.5 milyon civarı emekli bulunuyor ve bu emekliler, her gün zam ya da promosyon gibi türlü türlü haberleri bekliyorlar. Geçtiğimiz günlerde yapılan promosyon ile emeklilerin bir nebze de olsun beklediği haberi aldığını söylemek mümkün. Emeklilere yapılan promosyon sayesinde birçok kişi 300, 375 ve 450 TL’ye kadar promosyon ücreti aldı. Bu durum emeklileri oldukça rahatlatırken, verilen promosyonun ardı arkası kesilmedi ve bankalar bu konuda çeşitli şekillerde farklarını ortaya koymaya başladı. Bazı bankalar daha da fazla promosyon öderken, bazı bankaların ise kendilerini aşarak 600 TL’ye kadar promosyon verdiği görüldü. Haliyle bu durum emeklilerin yüzünü güldürdü ve hem yeni emekliler hem de halihazırda bulunan emekliler, bu durumdan yararlandı.

Bankaların Vermiş Oldukları Promosyonlar

Akbank: 450 TL’ye kadar promosyon ödemesi olan Akbank, emeklilere bunun dışında çeşitli özel imkanlarda sunuyor.

Denizbank: 450 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapan Denizbank, bununla birlikte bankaya emekli müşteri kazandıran emeklisine de 100 TL promosyon veriyor.

Fibabanka: Kredilere özel faiz oranları uygulayan Fibabanka, bununla birlikte emeklilerin maaşlarına göre 330, 415 ve 500 TL civarlarında ödemeler yapıyor.

Garanti ve ING: 450 TL’ye kadar promosyon imkanı sağlayan her iki banka, bununla birlikte özel kredi faiz imkanları, para çekme ayrıcalıkları ve daha birçok konuda katkı sağlıyor.

TEB ve İş Bankası: Özellikle kredi kartı konusunda büyük ayrıcalıklar tanıyan TEB ve İş Bankası, yine 450 TL’ye kadar promosyon sağlayan diğer bankalar arasında yer alıyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol