Ana SayfaEkonomiEmeklilere 600 TL’ye Kadar Varan Promosyon

Emeklilere 600 TL’ye Kadar Varan Promosyon

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Ülkemizde 11.5 milyon civarı emekli bulunuyor ve bu emekliler, her gün zam ya da promosyon gibi türlü türlü haberleri bekliyorlar. Geçtiğimiz günlerde yapılan promosyon ile emeklilerin bir nebze de olsun beklediği haberi aldığını söylemek mümkün. Emeklilere yapılan promosyon sayesinde birçok kişi 300, 375 ve 450 TL’ye kadar promosyon ücreti aldı. Bu durum emeklileri oldukça rahatlatırken, verilen promosyonun ardı arkası kesilmedi ve bankalar bu konuda çeşitli şekillerde farklarını ortaya koymaya başladı. Bazı bankalar daha da fazla promosyon öderken, bazı bankaların ise kendilerini aşarak 600 TL’ye kadar promosyon verdiği görüldü. Haliyle bu durum emeklilerin yüzünü güldürdü ve hem yeni emekliler hem de halihazırda bulunan emekliler, bu durumdan yararlandı.

Bankaların Vermiş Oldukları Promosyonlar

Akbank: 450 TL’ye kadar promosyon ödemesi olan Akbank, emeklilere bunun dışında çeşitli özel imkanlarda sunuyor.

Denizbank: 450 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapan Denizbank, bununla birlikte bankaya emekli müşteri kazandıran emeklisine de 100 TL promosyon veriyor.

Fibabanka: Kredilere özel faiz oranları uygulayan Fibabanka, bununla birlikte emeklilerin maaşlarına göre 330, 415 ve 500 TL civarlarında ödemeler yapıyor.

Garanti ve ING: 450 TL’ye kadar promosyon imkanı sağlayan her iki banka, bununla birlikte özel kredi faiz imkanları, para çekme ayrıcalıkları ve daha birçok konuda katkı sağlıyor.

TEB ve İş Bankası: Özellikle kredi kartı konusunda büyük ayrıcalıklar tanıyan TEB ve İş Bankası, yine 450 TL’ye kadar promosyon sağlayan diğer bankalar arasında yer alıyor. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.