Halkbank’tan Anında Onaylı, Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank, yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranları ile müşterilerine bireysel ihtiyaçlarını hemen karşılayabilecekleri, anında başvuru gerçekleştirebilecekleri ihtiyaç kredisi  kampanyası sunuyor.

Halkbank anında ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranları sabittir ve yüzde 1,25’tir. Tüm kredi vadelerinde ve tüm temin edilen finansman tutarlarında faiz oranında değişiklik yapılmaz.

Bireyler kredi başvurularını banka şubelerine gitmeden kolay bir şekilde yapabilmektedirler. Kredi incelemeleri sonrasında onaylanması halinde de bireylerin hesaplarına finansmanları anında yatırılmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu hem sms, hem internet şubesi hem de mobil bankacılık ve web sitesinden yapılabilinmektedir. Benzer şekilde onaylanan krediler de bireyse internet şubesinden kullanılabilinmektedir.

Halkbank anında sms ile kredi başvurusu için bireylerin cep telefonlarının mesaj kısmında birer boşluk bırakarak sırası ile Kredi, T.C. kimlik no, gelir bilgisi ve istenilen kredi tutarının girilmesi, 3452’yemesaj atılması gerekmektedir. KREDI kelimesi büyük harflerle yazılacak olup, 7 gün 24 saat başvuru yapmak mümkündür.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

En az 1.000 TL ve en fazla 25 bin TL kredi alınmaktadır. 1.000 TL’den daha az ya da 25 bin TL’den daha fazla kredi alabilmek için bireylerin banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Kredi ödemeleri süresince herkesin hayat sigortası yaptırması gerekmektedir. Hayat sigortasının hesaplamaları kişilerin cinsiyetlerinden yaşlarına, aldıkları kredinin miktarından düzenlenen kredi geri ödeme planı süresine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Eşit tutarlarda kredi ödemelerine ek olarak Halkbank müşterilerine ayrıca ara ara ödemeler ya da kredi vadesinden önce kredinin tamamının kapatılması imkanını da vermektedir. Kredi dosya masrafları için temin edilen finansmanın yüzde 0,5’i kadar, tek seferlik olmak üzere kredi tahsis ücreti tahsil edilir. Bu ücretin içine banka sigorta muamele vergisi de dahil edilir. Bu ücret ise tahsis ücretinin yüzde 5’i kadardır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...