Ana SayfaKredi KartlarıVakıfbank Düzenli Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası!

Vakıfbank Düzenli Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank, faturaları için düzenli ödeme talimatı veren müşterilerine özel Kampanya düzenlendi.

Vakıfbank hesaplarından ya da kredi kartlarından düzenli fatura ödeme talimatı veren kişilere Samsung Galaxy Tab-E T560 Wi-Fi kampanyası düzenlendi.

Vakıfbank Kampanya Şartları

Söz konusu kampanya 30 Hazirana kadar geçerli olup, kampanya döneminde Vakıfbank aracılığı ile verilecek olan her otomatik fatura ödeme talimatı için 1 çekiliş hakkı tanınacaktır. Kişilerin çekilişe katılabilmeleri için bankadan ya da adres paylaşım sisteminde (APS) kayıtlı adres bilgilerinin Türkiye’de bulunması gerekmektedir.

Söz konusu çekilişi kazanan 10 kişiye Samsung Galaxy Tab-E T560 Wi-Fi verilecek olup, çekiliş aşamasında kampanya döneminde fatura düzenli ödeme talimatı alınan kişilere müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.

Kampanya Ne Zaman Sonuçlanacak?

Vakıfbank’ın düzenlendiği kampanyanın sonuçları 9 Temmuz günü saat 11.00’de VakıfBank Bireysel Bankacılık Başkanlığı Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürlüğü’nde Milli Piyango çekilişi ile belirlenecektir.

Çekiliş sonuçları ise 11 Temmuz’da bankanın internet sitesinde yayımlanacaktır.

Vakıfbank Bankası T.A.O kadrolu personelleri ile birlikte 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamayacaklardır. Eğer katılırlarsa da katılımları iptal edilecektir. Söz konusu kampanyadan sadece bireysel müşteriler yararlanabilecektir. İkramiye kapsamındaki eşya ya da hizmetin tutarı içinde bulunan KDV ile ÖTV dışındaki vergi ve diğer tüm yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanacaktır.

Çekilişe katılan bireylerin çekiliş tarihi sonlanana kadar kampanya dahilinde verdikleri düzenli ödeme talimatını iptal ettirmemeleri gerekmektedir. Eğer ödeme talimatı iptal edilirse çekilişe katılım da iptal edilecektir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.