Ana SayfaKredi KartlarıVakıfbank Düzenli Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası!

Vakıfbank Düzenli Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank, faturaları için düzenli ödeme talimatı veren müşterilerine özel Kampanya düzenlendi.

Vakıfbank hesaplarından ya da kredi kartlarından düzenli fatura ödeme talimatı veren kişilere Samsung Galaxy Tab-E T560 Wi-Fi kampanyası düzenlendi.

Vakıfbank Kampanya Şartları

Söz konusu kampanya 30 Hazirana kadar geçerli olup, kampanya döneminde Vakıfbank aracılığı ile verilecek olan her otomatik fatura ödeme talimatı için 1 çekiliş hakkı tanınacaktır. Kişilerin çekilişe katılabilmeleri için bankadan ya da adres paylaşım sisteminde (APS) kayıtlı adres bilgilerinin Türkiye’de bulunması gerekmektedir.

Söz konusu çekilişi kazanan 10 kişiye Samsung Galaxy Tab-E T560 Wi-Fi verilecek olup, çekiliş aşamasında kampanya döneminde fatura düzenli ödeme talimatı alınan kişilere müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.

Kampanya Ne Zaman Sonuçlanacak?

Vakıfbank’ın düzenlendiği kampanyanın sonuçları 9 Temmuz günü saat 11.00’de VakıfBank Bireysel Bankacılık Başkanlığı Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürlüğü’nde Milli Piyango çekilişi ile belirlenecektir.

Çekiliş sonuçları ise 11 Temmuz’da bankanın internet sitesinde yayımlanacaktır.

Vakıfbank Bankası T.A.O kadrolu personelleri ile birlikte 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamayacaklardır. Eğer katılırlarsa da katılımları iptal edilecektir. Söz konusu kampanyadan sadece bireysel müşteriler yararlanabilecektir. İkramiye kapsamındaki eşya ya da hizmetin tutarı içinde bulunan KDV ile ÖTV dışındaki vergi ve diğer tüm yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanacaktır.

Çekilişe katılan bireylerin çekiliş tarihi sonlanana kadar kampanya dahilinde verdikleri düzenli ödeme talimatını iptal ettirmemeleri gerekmektedir. Eğer ödeme talimatı iptal edilirse çekilişe katılım da iptal edilecektir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,242TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.

Burgan Bank, Genel Muhasebe Yetkilisi Alımlarına Başladı!

Burgan Bank, yayımladığı banka iş ilanları ile Finansal Yönetim Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere hızlı...