Ana SayfaEtiketlerBanka Kampanya

Banka Kampanya

Akbank’tan Anında Onaylı Kredi Kartı!

Akbank, kredi kartı sahibi olmak isteyenlere şubelere gitmeden, internetten başvuruyla anında kredi kartı veriyor. Başvuru formunu doldurarak kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartına sahip olabilirsiniz.

QNB Finansbank’tan Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası! 90 TL Para Puan!

QNB Finansbank, vadesiz hesaplarından otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine özel para puan kampanyası başlattı. Kartlarından ya da vadesiz hesaplarından otomatik fatura ödeme talimatı verenlere 90 TL’ye kadar para puan hediyesi verilecek.

TEB Bonus Kredi Kartı Kampanyası! 200 TL Bonus Hediye!

TEB Bonus Kredi kartı olan müşterilerinin yapacakları alışverişlerde 200 TL bonus hediye fırsatı sunmaktadır. Kampanyaya başvurular internetten yapılmaktadır. TEB Bonus Kredi Kartı Kampanyası, İnternetten Kredi Kartı Başvurusu ve Başvurusu sonrası detaylar yazımızda…

ING Bank Bonus’a Özel Koçtaş İndirim Kampanyası! Yarın Son!

Ne kadarlık alışveriş yapılması gerekiyor? Her ürün geçerli mi? ING Bank Bonus’a özel indirim ne kadar? Her Kart için Geçerli mi? Koçtaş Çalışma Saatleri!

Vakıfbank Düzenli Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası!

Vakıfbank, faturaları için düzenli ödeme talimatı veren müşterilerine özel Kampanya düzenlendi.

Maaşını Ziraat’ten Alanlara Özel Arzum Ürünlerinde Yüzde 35 İndirim!

Ziraat Bankası, kendi bankasından maaş alan emekli ve çalışanlara özel Arzum’dan yapacakları alışverişler için indirim kampanyası düzenlendi.

Yapı Kredi Bankası Trendyol Kampanyası! 30 Nisan Son!

Yapı Kredi Bankası, Trendyol’dan alışveriş yapanlara müşterilerine özel kampanya düzenlendi.

İş Bankası’ndan Maximum Kartlılara Özel Akaryakıt Kampanyası!

Türkiye İş Bankası Maximum Kartlı müşterilerin 15 Mayıs tarihine kadar tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 4. Alışverişte 30 TL MaxiPuan verilmektedir.

Maaşını Ziraat Bankası’ndan Alanlara Özel İndirimli Tatil Kampanyası!

Düzenlenen erken rezervasyon tatil kampanyası başvurusu 30 Nisan 2018 tarihinde sona ermektedir. Kampanya dahilinde yüzde 10 indirim imkanı sunulmaktadır. Başvurular hem internet, hem sms hem de çağrı merkezleri aranarak yapılabilinmektedir.

Vatan Bilgisayar Alışverişlerinde Fibabanka’dan Masrafsız Kredi Kampanyası!

Fibabanka, müşterilerinin Vatan Bilgisayar’dan yapacakları alışverişlere özel kredi kampanyası düzenledi.

Akbank’tan Akaryakıt ve Otogaz Alımlarına Özel Chip-Para Kampanyası!

Akbank, Axess üywsi BP istasyonlarından farklı farklı günlerde ve tek seferde gerçekleştirilen 4. Kez 100 TL ve üzerindeki akarkayıt ve otogaz harcamalarında chip-para imkanı sağlıyor.

Emekli Büyüklerini Denizbank’a Yönlendiren Gençlere 150 TL Nakit Kampanyası!

Emekli tanıdıklarını Denizbank’a yönlendiren, maaşlarını Denizbank’tan almaya başlayanlara gençlere 150 TL, emeklilere ise 450’ye varan nakit hediye ediliyor.