Bankaların Kasım 2016 İhtiyaç Kredisi Asgari Faiz Oranları: Kredinizi Hesaplayın!

Bankaların Kasım 2016 İhtiyaç Kredisi Asgari Faiz Oranları: Kredinizi Hesaplayın!

Bankaların gittiği son faiz indirimlerinin ardından vatandaşın kafası bir miktar karıştı. Hangi banka, hangi faiz oranından ihtiyaç kredisi kullandırıyor? Bu sorulara tek çatı altında yanıt bulmak zorlaştı. İşte bir çırpıda ihtiyaç kredisi faiz oranlarını görerek kredinizi hesaplayabileceğiniz haberdesiniz.Bankaların gittiği son faiz indirimlerinin ardından vatandaşın kafası bir miktar karıştı. Hangi banka, hangi faiz oranından ihtiyaç kredisi kullandırıyor? Bu sorulara tek çatı altında yanıt bulmak zorlaştı. İşte bir çırpıda ihtiyaç kredisi faiz oranlarını görerek kredinizi hesaplayabileceğiniz haberdesiniz.

Masraflısı da Var, Masrafsızı da!

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi için müşterilerine aylık yüzde 1,26 oranında faiz uygulamaktadır. Tüketici kredisinin masraflı seçeneğinde ise müşterilere sunulan faiz oranı aylık yüzde 1,19 düzeyindedir.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ihtiyaç kredisi için en uygun vade ve kredi meblağında faiz oranını aylık yüzde 1,20 olarak tayin etmiştir.

QNB Finansbank tüketici kredisi faiz oranlarını asgari aylık yüzde 1,14 seviyesinden başlatmaktadır.

Halk Bankası ihtiyaç kredisi için iki farklı seçenek tayin etmiştir. İlk seçenekte masrafsız kredi kullanma imkanına sahip olan müşterinin karşılaşacağı faiz oranı aylık yüzde 1,30’dur. Kredi tahsis ücreti bulunan seçenek için banka tarafından belirlenen kredi oranı ise aylık yüzde 1,20’dir.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç ve tüketici kredilerinde minimum aylık yüzde 1,19 faiz oranı uygulamaktadır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisinde aylık yüzde 1,10 düzeyinden finansman imkanı sağlamaktadır.

Akbank tüketici kredilerinde 48 ay vadeye kadar minimum aylık yüzde 1,14 faiz oranı ile likidite imkanı sunmaktadır.

Garanti Bankası en uygun vade ve tutarda asgari aylık yüzde 1,14 faiz oranı ile tüketici kredisi olanağı sağlamaktadır.

Türkiye İş Bankası’ndan ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşların karşılaşacağı asgari faiz oranı aylık yüzde 1,15 düzeyidir.kredi fazileri ihtiyaç kredileri tüm bankalar ihtiyaç kredileri ihtiyaç kredileri faiz oranları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?