yapi-kredi-bankasi-yeni-personel-alimlari-gerceklestiriyor

Yapı Kredi Bankası’nın yaptığı duyuruda yeni banka personel alımları yapılacağı belirtildi.

Yapı Kredi Bankası Banka Personel Alımları Duyuruldu

Banka iş ilanları ile ilgilenenlerin dikkatinden Yapı Kredi Bankası’nın yeni personeller aradığına dair yaptığı duyuru kaçmadı. Yapı Kredi Bankası kariyer planında bir bankada çalışmak olan kişilerin başvuru yapacağı personel alımlarını duyurdu. Banka tarafından yapılan işe alım duyurusunda yeni personellerin sahip olması istenen nitelik ve özellikler, hangi sorumluluk ve görevleri alacakları, hangi tarihe kadar adayların başvurularının kabul edildiği gibi detaylar da paylaşıldı. Yeni personeller Banka’nın Gebze Yapı Kredi Bankacılık Üssü’nde görev yapacaklar. Açık pozisyonun BT İş Analisti – Uzman İş Analisti – Proje Analisti olduğu da belirtildi. Adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya Elektrik – Elektronik Mühendisliği fakültelerinden mezun olması, bankacılık sektöründe ilgili alanlarda en az 2 yıl çalışmış ve tecrübe kazanmış olması, ileri derecede İngilizce bilmesi, sorun çözme ve analitik düşünce yapılarının gelişmiş olması, stresli iş temposuna ve esnek saatlere, ekip çalışmasına ayak uydurabilecek olması, sonuç odaklı ve yaratıcı olması, erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu Son Tarih Ne Zaman?

Yapı Kredi Bankası iş ilanları kapsamındaki bu duyuruyla ilgilenen ve banka ş başvurusu yapacak olan kişilerin başvuruları 21 Şubat 2019 tarihine kadar Banka’nın ilgili departmanı tarafından kabul edilerek değerlendirmeye alınacaktır. Başvuru sahiplerinin İstanbul ya da Kocaeli şehirlerinde birinde ikamet ediyor ya da edebilecek olması gerekmektedir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-is-analisti-hazine-ve-yatirim-urunleri-2202973

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın