Ana SayfaKariyerTürkiye Finans Katılım Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Katılım Bankacılığı alanında sunduğu hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Türkiye Finans Katılım Bankası çalışanlarına hangi hakları tanıyor? Banka çalışanlarına hangi sosyal ve kariyer imkanlarını sağlıyor? Detaylar Bankaciyim.Net’de!

-

Türkiye Finans, ülkede katılım bankacılığı alanında hizmet vermekte olan sayılı bankalardan biridir. Faizsiz bankacılık üzere sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren Türkiye Finans Katılım Bankası, çalışanlarına sağlamış olduğu haklar ve çalışma ortamı sayesinde de alanında oldukça başarılı bir yer edinmektedir. Bu nedenle kariyerini katılım bankacılığı alanında yapmak isteyenler, Türkiye Finans kariyer hayalleri ile kendisine bir hedef koymaktadır.

Türkiye Finans Misyon ve Vizyonu

Katılım bankacılığı alanında ülkenin en önemli finans kuruluşlarından biri haline gelen Türkiye Finans Katılım Bankası, elde etmiş olduğu bu başarını, yıllardır yolunda yürümekte olduğu vizyon ve misyonuna borçludur. Türkiye Finans Katılım Bankası’nın vizyonu; ülkedeki bütün bireysel müşteriler ile firma sahiplerine ilkeli bir şekilde finansman ve yatırım imkanı oluşturan bir kaynak olmaktır.

Bankanın misyonu ise; katılım bankacılığı prensipleri doğrultusunda tüketim yerine artı değer oluşturmayı destekleyen faaliyetler aracılığı ile üretilen değeri, fon sahipleri, çalışanlar ve hissedarlar ile adaletli ve şeffaf olarak paylaşabilmektir.

Öte yandan Türkiye Finans, Hizmet Değer Üretme Zincirinin her şartta müşterilere diledikleri yer ve zamanda doğru ürün ve hizmetin sağlanabilmesi olduğuna; itibarın, sahip olunan en kıymetli ve tekrardan kazanılması en güç değer olduğunda inanmaktadır.

Türkiye Finans Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Türkiye Finans kariyer ile banka bünyesinde istihdam edilen bireyler çeşitli hak ve kariyer imkanı elde etmektedir. Banka tarafından çalışanlara kariyer planlama doğrultusunda kariyer basamakları tırmandırılırken, ayrıca yaşamını kolaylaştırabilmek adına pek çok sosyal hak da tanınmaktadır. Örneğin; Türkiye Finans Katılım Bankası çalışanlarına

  • Yabancı dil tazminatı,
  • Evlilik, doğum, ölüm gibi durumlarda yardım,
  • Seyahat, yol gibi durumlarda harcırah,
  • Çalışana ve ailesine SGK’nın yanında Özel Sağlık Sigortası,
  • Yemek,
  • Servis ve bunun gibi pek çok sosyal hak sunulmaktadır.

Türkiye Finans Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Banka kariyer hedefine ulaşan bir Türkiye Finans Katılım Bankası çalışanının maaşı, çalışmakta olduğu birime, pozisyona, departmana, seviyeye göre belirlenmektedir. Banka bünyesinde her çalışana aynı maaş verilmezken, çalışanların maaşları hakkında net rakam söylemek de mümkün değildir. Fakat tahmini olarak bir rakam belirtmek gerekirse, çalışanların maaşları 2 bin 500 TL’den başlayarak 10 bin TL’ye kadar artabilmektedir.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler