Garanti BBVA Mobil’deki ‘Akıllı İşlemler’ Finansal Aktiviteleri Kolaylaştırıyor

0
Garanti BBVA Mobil’deki ‘Akıllı İşlemler’ Finansal Aktiviteleri Kolaylaştırıyor

Garanti BBVA’nın mobil uygulamasındaki ‘Akıllı İşlemler’ gün içerisinde müşterilerin finansal aktivitelerini kolaylaştırıyor.

Garanti BBVA’nın mobil uygulamasındaki ‘Akıllı İşlemler’ sekmesinde ‘Harcadıkça Biriktir’, ‘Otomatik Altın Biriktir’, ‘Vadeli Hesaba Düzenli Para Aktar’ ve ‘Fatura Öde’ özellikleri müşterilerin hizmetine açıldı.

Garanti BBVA açıklamasında ‘Akıllı İşlemler’ özelliği sayesinde müşterilerin çaba ve zaman harcamadan işlemlerini büyük bir kolaylıkla gerçekleştirdiğine ve bu özelliğin kişisel finansal hedeflere uyulması konusunda katkı sağladığına değinildi. ‘Akıllı İşlemler’ özelliğinin bir parçası olarak kullanıma sunulan ‘Harcadıkça Biriktir’ özelliği ile kredi kartı ekstresi üzerinden belirlenen oran her ay otomatik bir şekilde birikim yapılabiliyor. Harcamalarında kredi kartını tercih eden müşteriler böylece bütçe ve harcama dengesini sağlamış oluyorlar.

‘Harcadıkça Biriktir’ özelliği ile müşteriler kredi kartından ücret ödemeden birikim yapabiliyorlar. ‘Otomatik Altın Biriktir’ özelliğini aktifleştiren kullanıcılar hesaplarından veya kredi kartlarından her ay belirledikleri tutarda gram, çeyrek, yarım veya tam altın cinsinden altın satın alabiliyor ve düzenli olarak birikim yapabiliyor. ‘Vadeli Hesaba Düzenli Para Aktar’ seçeneğinde müşteriler vade hesaplarının tarihini beklemeden düzenli olarak diğer hesaplarından para aktarımı gerçekleştirebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Mobil Grup Asistanı Alımı Yapıyor!

‘Fatura Öde’ özelliğiyle ile müşteriler ödedikleri faturaları görüntülemenin yanında otomatik ödeme talimatı vererek faturaların hesaptan otomatik olarak ödenmesini sağlayabiliyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Işıl Akdemir Evlioğlu, ilerleyen dönemlerde ‘Akıllı İşlemler’ seçeneğine müşterilerin işlerini kolaylaştıracak yeni özellikler eklemek istediklerini belirtti.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın