Ana SayfaEtiketlerAltın

Altın

Altın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Altın, zaman içinde değer kaybetmemesi, deforme olmaması nedeniyle hemen her dönemde revaçta olmuştur. Tarihin eski dönemlerinden beri değerli madenler içinde ön plana çıkan altın,...

28.08.2019 Çarşamba Günün Ekonomi Verileri

16.07.2019 Salı Günün Ekonomi Verileri

Enpara Altın Hesabı Avantajları!

Yatırım ürünlerinin en güveniliri olarak nitelendirilen altın ürünün satışı ve alımını sağlayan Enpara, Altın hesabıyla birikimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Altın yatırımlar bir alışkanlık haline geldiyse, vadesiz altın hesabı için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif Bank Altın Biriken Hesap

ABank; insanları birikime yönlendirecek! Abank, Altın temelli olarak açılan hesap projesiyle müşterilerini tasarrufa yönlendiriyor. İşte ABank’ın Altın Biriktiren Hesap uygulamasıyla ilgili bilgiler…

Ekonomi ve Altının Önemi

Gazetelerde, dergilerde ve televizyonlarda birçok ekonomi ve altın fiyatları hakkında hergün güncel olarak bilgi edinmekteyiz. Edinilen bilgiler sayesinde yatırım yapmak isteyen bireylerin yatırımını hangi gün, nasıl yapacağı hakkındaki düşüncesine yön de verilmektedir.

2018 QNB Finansbank Altın Biriktiren Hesap

QNB Finansbank Altın Biriktiren Hesap ile geleceğinize adım atın. Kenarda eskiyen para yerine değer kazanan altına yatırım yapın. Finansbank Altın Biriktiren Hesap Başvuru ve detayları.

Orta Vadede Ne Olur: Altın mı Almalı Dolar mı?

Altın mı Dolar mı Almalı? Piyasalar Karışık. ABD Yaptırımları tüm Dünyayı etkiliyor. Peki Altın mı Dolar mı almalı? Neye Yatırım Yapmalı? Altın Fiyatları Ne Durumda? Dolar Kaç TL? Döviz Kurları Nasıl?

7 Temmuz Altın Fiyatlarında Son Durum! Düştü mü Yükseldi mi?

Yatırımcıların en çok tercih ettikleri arasında bulunan altın fiyatlarında son durum! Altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altının alış fiyatı ne kadar? Küçük altın ne kadardan satılıyor? Çeyrek altın fiyatları arttı mı? Altın bugün kaç TL? Yarım altın fiyatları yükseldi mi? Reşat altında ne kadar değişim oldu? Detaylar aşağıda...

Altın Fiyatları Bugün (4 Temmuz Çarşamba) Çeyrek Altın Kaç TL?

Altın fiyatları bugün genel yükselişe devam etti. Sabah saatlerinde çeyrek altın fiyatı yüzde 1,82 arttı. Gram altın ve cumhuriyet altını fiyatı da güne yukarı yönlü başlayan sarrafiyelerden oldu. Peki, altının gram satış fiyatı bugün kaç TL?

Çeyrek Altın ve Cumhuriyet Altını Yükselişe Geçti!

Altın piyasasının en çok işlem görenlerinden olan çeyrek altın ve cumhuriyet altını güne değer artırarak başladı. Çeyrek altın kaç TL oldu? Sabah saatlerinde gram altın ise azalan bir grafik çizerek yatırımcısının yüzünü güldürenler arasında yer aldı.

Altın Fiyatları1 Temmuz Pazar! Cumhuriyet Altını Fiyatı Kaç TL?

Altın fiyatları haftanın son gününde ne oldu? Vatandaşlar sabah saatlerinde internet başına geçerek çeyrek altın ve cumhuriyet altını fiyatını araştırmaya başladı. Güncel altın fiyatları güne genel düşüşe devam ederek başladı. Cumhuriyet altını fiyatı satışta bin 227 TL oldu.

Gram Altın Bugün Kaç TL? Güncel (30 Haziran Cumartesi) Altın Fiyatları

Gram altın bugün sabah saatlerinde yükseldi. Altının gram fiyatı 184 lira bandına yükseldi. Çeyrek altın ne kadar? Çeyrek altın güncel altın fiyatları arasında en çok araştırılanlardan olurken, satış fiyatı yeni güne yüzde 0,63 gerileyerek başladı.