Ana SayfaGündemAkbank, Özür Dileme Amacıyla Kredi İmkanlarında Esneklik Tanıyor!

Akbank, Özür Dileme Amacıyla Kredi İmkanlarında Esneklik Tanıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank’ın geçtiğimiz haftada yaşadığı teknik sorun sonrasında müşterileri için özür maksadıyla yaptığı işlemlerin esnekliğinde şu an için kredi imkanlarında esneklik gündemde.

Kredi kartı başvurusu yapacak olan kişiler için yapılan kredi imkanları esnekliği sonunda Akbank ilk tercih edilme sıralarında yer alıyor. Akbank Axess kredi kartında tüm iş yerlerinden neredeyse geçerli kılabilecektir. Popüler seviyede kullanıcı oranına sahip olduğundan yaşanılan sorunun etkilememesine yönelik özür maksatlı avantajlı kampanyalar başlattı. Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler banka politikalarında geçerli olan uygunlukların sonunda kredi kartını alabileceklerdir.

Kredi İmkanlarında Esneklik Üzerine Başvuru Nasıl Yapılır?

Kredi İmkanlarında Esneklik Üzerine Başvuru Nasıl Yapılır?
Kredi İmkanlarında Esneklik Üzerine Başvuru Nasıl Yapılır?

Akbank üzerinden kredi kartı başvurusunu yapmak isteyen kişiler banka şubelerine gidilirse sadece kimlikleri ile işlemleri tamamlayabileceklerdir. Sadece başvuru yapılan şubede kart basımının yapılması gerekmektedir. Anında kart basımı ile müşterilere kredi kart imkanını sunar. Şubeye gidildiğinde başvuru sonrasında onay alındıktan sonra temsilci kişi size kartı basar ve şifre oluşması sonrasında hemen kullanıma geçebileceksiniz. Kredi kartında onay sonrasında banka kredi notunun 1200 ve üzerinde olması gerekir. Diğer bir konu ise banka çalışmaları olan kişi bu çalışma süresinde gecikmeye neden olmamalıdır. Düzenli kredi kartı ödemesi ya da kredi ödemesi olarak kullanım sağlayan müşteriler, Akbank üzerinden anında basım yapılan kredi kartlarını hızlı bir şekilde teslim alabilirler.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu
Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartında başvuru için şubelerde gidiş istemeyen kişiler bankaya ait resmi internet sitelerinden faydalanarak kredi kartı başvuru formunu doldurmalarıyla süreci başlatabilirler. Formun doldurulmasının ardından kimlik numaralarıyla birlikte cep telefonu numaraları verilmelidir. İşlemlerin son bulmasının ardından bilgilerin hepsi telefonunuza mesajla bildirilecektir. Kredi işlemlerinin sonucunda olumlu dönüş için kişi Genel Müdürlük tarafından aranacaktır.

Online olarak yapılan kredi kartı başvurusu süresinde onay alma durumunda banka ne kadar limitle onay aldığınızı sizlere söyleyecektir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,246TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.