Ana SayfaKredilerHalkbank 2016 Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

Halkbank 2016 Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Konut Kredisi Faizleri

Halkbank konut kredisi faiz oranları genelde krediye göre değil de vadeye göre değişkenlik gösteriyor. Çünkü Halkbank yaptığı faiz indirimi çoğu kredinin faiz oranını aynı seviyelere getirdi. Hesaplı evim konut kredisi isimli konut kredisinde Halkbank 1 ila 24 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 0,80 oranında kredi faizi uyguluyor. Banka kredi vadesi 25 ay ila 48 ay arasında olunca faiz oranlarını artırıyor ve yüzde 0,89 olarak uyguluyor. Vade 49 ila 60 ay arasında olunca da kredi faizinde ufak bir artma oluyor ve faiz yüzde 0,90 olarak uygulanıyor. 61 ay ila 120 ay arasındaki vade seçeneklerinde ise Halkbank yüzde 0,95 oranında kredi faizi uyguluyor. Ayrıca kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranında bir kredi tahsis ücreti alınıyor.

Halkbank’ın TOKİ İndirim Kampanyası İşyeri kredisi isimli kredi ürününde ise 1 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için sabit olmak üzere yüzde 1,05 oranında kredi faizi bulunuyor. Bu kredide tahsis ücreti ise bulunmuyor.

TOKİ İndirim Kampanyası Konut Kredisi ürününde ise 1 ila 24 ay arasındaki vadeler için yüzde 0,80 oranında kredi faizi bulunuyor. 25 ay ila 48 ay arasındaki vadelerde ise 0,89 oranında kredi faizi bulunuyor. 49 ay ila 60 ay arasında ise kredi faizi yüzde 0,90 olarak uygulanıyor. Halkbank bu konut kredisinde vade seçeneği en sık tercih edilen vade seçenekleri olan 61 ay ila 120 ay arasına çıkınca kredi faizi de yüzde 0,95 seviyesine çıkıyor. Banka bu kredide kredi tahsis ücreti de almıyor. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.