Burgan Bank’tan Bayram Kredisi

0

3 Ay Ödemesiz Dönem

Burgan Bank ihtiyaç kredisinde banka kampanya kapsamında bazı fırsatlar sunuyor. Buna göre bayram kredisi alırsanız ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Şimdi kredinizi alıp 3 ay sonra yani Aralık ayında ödeme yapmaya başlayabilirsiniz. Günlük 32 TL’den başlayan taksitler ile bayramda ve sonrasında artan ihtiyaçlarınız için kredi alabilirsiniz.

30 Bin TL’ye Kadar Kredi

Burgan Bank’ın bu kredisinde en fazla 30 bin TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Ayrıca 33 aya kadar varan vade seçenekleri bulunuyor. Örneğin bankadan 30 bin TL kredi alıp 3 ay erteleme seçeneğini kullanırsanız 33 aya kadar vadeli kredi alabilirsiniz. 33 ay vade seçeneğini kullanmanız halinde de kredinin faiz oranı yüzde 1,36 olacaktır. 10 bin TL kredi alıp 33 ay vade 3 ay da erteleme seçeneğini kullanırsanız günlük ortalama 32 TL taksitle geri ödemenizi yapabilirsiniz.

Eylül sonuna kadar Burgan Bank’ın bu kredi kampanyası geçerliliğini koruyacaktır. Bu kredide yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti de bulunuyor. Örneğin 10 bin TL kredi alırsanız 50 TL kredi tahsis ücreti de ödeyeceksiniz. Bu krediye internet üzerinden başvurabileceğiniz gibi size en yakın Burgan Bank şubesine gidip başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca biz sizi arayalım seçeneğin kullanarak bankanın size ulaşmasını sağlayabilir ya da bankanın müşteri hattını arayarak konu hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz. Ayrıca bu kredi hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın Burgan Bank şubesine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın