Ana SayfaKredilerDenizbank’tan KOBİ’lere KOBİ Destek Kredisi

Denizbank’tan KOBİ’lere KOBİ Destek Kredisi
D

-

Denizbank’tan İşletmelere 100 Bin Lira Kredi

KOBİ kredisi veren bankalardan biri olan Denizbank bu bankalar arasında en yüksek miktarlı kredi veren banka olarak göze çarpıyor. Zira birçok bankadan KOBİ kredisi almak için başvuruda bulunduğunuzda sizlere en fazla 50 bin lira kredi verilir. Oysa Denizbank KOBİ kredisi tam olarak 100 bin liraya kadar veriliyor. Dilerseniz size en yakın Denizbank şubesine uğrayarak kredi için gerekli başvuruyu yapabilirsiniz. Bu krediye başvuruda bulunmak için birtakım belgeleri bankaya ibraz etmeniz gerekiyor, bu nedenle internet üzerinden kredi başvurusunda bulunsanız bile bu kredi başvurusunu onaylamak için mutlaka şubelere uğramanız gerekiyor.

Denizbank KOBİ kredisi için belirlenen vade seçeneklerine baktığımızda bu kredi için en fazla 48 ay vade seçeneğinin bulunduğunu görüyoruz. Eğer sizler de bu bankadan kredi çekmek isterseniz talep edebileceğiniz maksimum vade seçeneği 48 ay olacaktır.

Kredi için ödemeniz gereken ücretlerin başında kredi tahsis ücreti geliyor. 100 bin liralık Denizbank KOBİ kredisi için bankaya 500 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Buna ek olarak sigorta prim bedelleri de sizlerden tahsil edilecektir.

48 ay vadeli 100 bin liralık KOBİ kredisi paketi aldığınız takdirde bu krediyi bankaya her ay 3044 lira ödeyerek borcundan kurtulabilirsiniz. Bu da Denizbank’a 4 yıl içinde toplamda 146 bin 652 lira ödeme yapmak anlamına geliyor. Yani aldığınız 100 bin liralık kredi için toplamda 46 bin 652 liralık bir faiz farkı ödemeniz gerekir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol