Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası Taksitli Ticari Kredi Kampanyası

Türkiye İş Bankası Taksitli Ticari Kredi Kampanyası
T

-

Türkiye İş Bankası KOBİ Kredisi

KOBİ’lere özel kredi kampanyası sunan bankalardan biri de Türkiye İş Bankası’dır. Türkiye İş Bankası KOBİ kredisi olan Taksitli Ticari Kredi kampanyası yüzde 1,74 kredi faiz oranıyla sizlere sunuluyor. Bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin gerekli belgelerle birlikte şubelere başvuru yapması gerekiyor. Başvuru için elinizde kimliğiniz, gelir belgeniz, işyerinize ait belgeler olmalı. Aksi halde mevcut kredi kampanyası için başvuru yapamazsınız.

Türkiye İş Bankası Taksitli Ticari Kredi kampanyasından faydalanırken esnek vade seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Bunun için sizlere sunulan vade seçeneklerine baktığımızda bu seçeneklerin 1 ay ile 48 ay arasında olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla aldığınız kredi için bankaya talep edebileceğiniz maksimum vade 48 ay oluyor.

Türkiye İş Bankası tarafından KOBİ’lere sunulan bu krediyi işletme üzerine alıyorsunuz. Dolayısıyla bu kredi kampanyasını bireysel kredi kampanyası olarak algılamamanız gerekiyor. İşletmesi olmayanlar kredi kampanyasından faydalanamazlar.

Bankanın sunmuş olduğu KOBİ Kredisi kampanyası için belirlenen yıllık maliyet oranını incelediğimizde bu oranın yüzde 20,88 olduğunu görüyoruz. Bankadan kredi almak isteyen kişilerin yüzde 25 peşinatının olması gerekiyor, buna ek olarak kredi başvurusu esnasında sizlerden bir de kefil istenecektir.

Türkiye İş Bankası Taksitli Ticari Kredi için masraf almıyor, ancak banka bu konuda tutumunu değiştirebilir, masraf almaya başlayabilir. Size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine uğrayarak kredi hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Kredi kampanyasından 30 bin liralık bir paket alarak faydalandığınızı varsayarsak bu kredi için talep edebileceğiniz maksimum taksit 48 ay olur. 36 ay taksitle 30 bin lira kredi aldığınızda 1144 lira aylık ödemeyi Türkiye İş Bankası’na yapmanız gerekiyor.

Kredi hakkında detaylı bir bilgi almak isterseniz Türkiye İş Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol