Ana SayfaKredilerOdeabank Nakit Hazır Kredi Kampanyası İle 100 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi!

Odeabank Nakit Hazır Kredi Kampanyası İle 100 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi!
O

-

Odeabank 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi almak için başvuru yapabileceğiniz bankalardan biri olan Odeabank sayesinde 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz. Üstelik Odeabank Nakit Hazır Kredi kampanyası uygun kredi faiz oranlarıyla sizlere sunuluyor. Bu krediden faydalanmak için Odeabank çağrı merkezinden, banka şubelerinden ya da internetten başvuru yapabilirsiniz.
Odeabank şubelerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kimliğiniz, gelir belgeniz ve ikamet adresinizi gösteren herhangi bir fatura ile başvuru yapılabildiğini unutmamanız gerekiyor. Eğer belgeleriniz eksik olursa kredi için başvuru yapamazsınız.

Odeabank Nakit Hazır kredi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranı 100 bin liralık kredinin 48 ay vade seçeneği ile verildiği zaman yüzde 1,29 oluyor. Kredi faiz oranı değişiklik gösterebilir, faiz oranını vade sayısı, kredi miktarı ve müşterinin kredi notu değiştirebilir.

Odeabank Nakit Hazır Kredi kampanyasından faydalanmak üzere başvuru yaparken istediğiniz vade seçeneğini de belirtmeniz gerekiyor. Bu kredi için en az 1 ay vade talep edebilirken talep edebileceğiniz en uzun vade seçeneği 48 ay olacaktır.

Nakit Hazır Kredi kampanyasını tercih eden kişiler kredi tahsis ücretini de ödemek zorundadırlar, buna ek olarak kredi için yaptırılması zorunlu olunan hayat sigortası için de bir miktar prim ödemek gerekiyor. 100 bin liralık ihtiyaç kredisi paketi için ödenmesi gereken kredi tahsis ücreti 500 liradır, hayat sigortası primi değişiklik gösterebilir. 

Odeabank Nakit Hazır Kredi kampanyası bünyesinde 100 bin lira kredi alır ve kredinizi 48 ay vadede geri ödemek isterseniz bankaya her ay ödemeniz gereken taksit tutarı 2967 lira olacaktır. Bu şekilde 48 ay boyunca ödeme yaptığınızda toplamda ödeyeceğiniz miktar 142 bin 948 lira olur. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol