Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Devam Ediyor!

0

Garanti Bankası’ndan Yüksek Miktarlı İhtiyaç Kredisi

İhtiyaçlarınız için kredi başvurusunda bulunacağınız bankaların çoğu sizlere 20 bin liradan daha fazla kredi vermez. Ancak Garanti Bankası mevcut kampanyası sayesinde sizlere yüksek miktarlı kredi fırsatı sunuyor. Öyle ki bankadan 100 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. Garanti Bankası Sonbahar Kredisi kampanyası şu anda yürürlükte olsa da kredi kampanyasının süresi yakın zamanda dolacak. Yüksek miktarlı kredi almak isteyen kişiler kredi kampanyası sona ermeden bu fırsatı değerlendirebilirler.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi kampanyasından 48 ay vadeli olarak faydalanıldığında kredi faiz oranı yüzde 1,27 oluyor. Bu kredi faiz oranı 48 ay vadeli 40 bin lira kredi için geçerlidir. Eğer kredinin miktarı ve vadesi değişirse kredinin faiz oranı da değişiklik gösterebilir.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi standart ihtiyaç kredisi kampanyalarından biridir. Sadece bu kredinin farkı diğer kredilere nazaran daha yüksek miktarlı olarak verilmesidir. Dolayısıyla kredinin diğer özelliklerinin ihtiyaç kredileriyle aynı olduğunu belirtebiliriz. Bu bağlamda Sonbahar Kredisi için talep edilebilecek maksimum vade 48 aydır. Krediye başvuru yaparken vade seçeneğini 3 ay ile 48 ay arasında belirliyorsunuz.

40 bin liralık bir ihtiyaç kredisi almak istediğinizde Garanti Bankası’na 200 lira kredi tahsis ücreti ödersiniz. Buna ek olarak bankaya sigorta prim tutarlarını da sizin ödemeniz gerekiyor. Sigorta prim tutarları müşterinin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Garanti Bankası Sonbahar Kredisi için belirlenen taksit tutarlarına vergiler dâhildir.

40 bin liralık ihtiyaç kredisi alarak bu kredi için 48 ay vade talep ettiğinizde aylık olarak bankaya 1181 lira ödemeniz gerekir. Bu şekilde 48 ay boyunca ödeme yaptığınızda bankaya toplamda ödemiş olacağınız miktar 56 bin 889 lira olacaktır. Krediye başvuru yapmak için Garanti Bankası internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın