Anadolu Bank’tan Sıfır Masraflı, Kefilsiz Konut Kredisi

0

Anadolu Bank sıfır masraflı konut kredisi kampanyası duyurdu. Müşterilerin canını sıkan uygulamalardan olan kredi tahsis ücreti banka tarafından bu kampanya özelinde kaldırıldı. Bu sayede konut almak isteyen müşteriler; daha kredi meblağları ellerine geçmeden masraf ödemek durumunda kalmayacaklar.

Anadolu Bank, müşterinin almak istediği eve vade süresi boyunca ipotek koyacak olup; bunun haricinde müşterilerinden herhangi bir kefil de talep etmemektedir.

Azami Vade Olan 120 Ay İçin Faiz Oranı Aylık Yüzde 0,99!

Anadolu Bank 3 ile 24 ay arasında konut kredisi kullanmak isteyen müşterileri için; aylık yüzde 0,96 oranında faiz belirlemiştir. Kullanılan krediyi 25 aydan 120 aya varan seçeneklerde geri ödemek isteyen müşteriler için belirlenmiş faiz oranı ise aylık yüzde 0,99.

Anadolu Bank müşterinin kullandığı konut kredisi tutarı üzerinden aldığı binde beşlik kredi tahsis ücretini, müşteriye kredi vadesi süresince yapılacak hayat sigortasını, konut ekspertiz ücretini, satın alınacak konuta yapılacak konut sigortasını ve yine konut için yaptırılması zaruri olan DASK ( Deprem ve Doğal Afet Sigortası) poliçe ücretlerinin toplamını müşterinin kullandığı kredi meblağına ekleyerek taksitlendirme olanağı sunmaktadır.

Anadolu Bank’tan konut kredisi kullanmak isteyen müşteriler; ancak satın alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar likidite olanağı sunmaktadır. Bu oranın üzerinde konut finansmanı sağlamak isteyen müşterilerden ise kefil talep edilebilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın