Ana SayfaEtiketlerKefilsiz kredi

kefilsiz kredi

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Bazen bu şartlardan birkaçı sağlanamayabilir. Kefil bulmak bunlardan en zor olan şartlardandır. Size kefil olacak birisini bulmak çok zordur. Kefil nedir? Bankaların diliyle, aldığınız kredi karşılığında sizin geri ödemeyi yapmadığınız/yapamadığınız durumlarda sizin yerinize ödemeyi yapmakla yükümlü kişilerdir.

Kefilli Ne Kadar Kredi Alınır?

Kefilli kredi tutarı hem size kefil olan kişinin verdiği güvence ile hem de sizin sağladığınız güvence ve geliriniz doğrultusunda belirlenmektedir. Biraz da bankaların insiyatifi ve finansman politikası rol oynamaktadır bu durumda.

2019 Masrafsız İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

2018 Masrafsız İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar! Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi! Kefilsiz İhtiyaç Kredisi! Gelir Belgesiz, Dosya Masrafı Olmadan Kredi Başvurusu!

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar! Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır?

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar ödemelerini düzenli yapan kişilere verilir. Pek çok kefil şartı aramadan ihtiyaç kredisi verir. Hatta bazıları hem kefilsiz hem de internetten ön onaylı kredi de verir. Detaylar..

Denizbank’tan Kefilsiz 0,99’dan Başlayan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Denizbank müşterilerine özel "İhtiyaç Kredisi" kampanyası düzenledi. Müşteri talepleri doğrultusunda kredi ürünleri üreten banka, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına avantajlı koşullarla cevap verip, uzun vade süresi ile ödeme kolaylığı imkanı sunuyor.

ING Bank’tan 4 Bin Liraya Kadar Kefilsiz Mini Kredi

Müşteri ihtiyaçlarına özel kredi kampanyaları düzenleyen ING Bank, şimdi de "Mini Kredi'yi" müşterilerin hizmetine sunuyor. Mini kredi ile düşük miktarlarda ihtiyacınız olan nakdi, uzun vade süresi ve avantajlı koşullarla ING Bank'tan sağlayabilirsiniz.

ING Bank’tan Kefilsiz E- Kredi

Nakde ihtiyacınız doğduğu anda bankaya gitmeye yorulmadan, zaman kaybetmeden, dilediğiniz miktarda krediyi ING Bank'tan çekebilirsiniz. ING Bank'tan 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz her an finansman sağlayabilirsiniz. Banka "e- kredi" kampanyası kapsamında teknolojik ortamda müşterinin banka şubesine gitmesine gerek kalmadan kredi imkanı sağlamaktadır.

Fibabanka’dan Masrafsız Kefilsiz İhtiyaç Kredisi

Fibabanka müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kredi imkanları sunuyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamında uygun faiz oranları ve vade süresi fırsatları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda. Banka masrafsız tüketici kredisi kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.

Anadolu Bank’tan Sıfır Masraflı, Kefilsiz Konut Kredisi

Anadolu Bank sıfır masraflı konut kredisi kampanyası duyurdu. Müşterilerin canını sıkan uygulamalardan olan kredi tahsis ücreti banka tarafından bu kampanya özelinde kaldırıldı. Bu sayede konut almak isteyen müşteriler; daha kredi meblağları ellerine geçmeden masraf ödemek durumunda kalmayacaklar.

En Hızlı Kredi, ING Mini Kredi: Günde Sadece 5 Liraya

İhtiyaç kredi başvurularının sonuçlanması uzadıkça vatandaşın sabretmesi zorlaşıyor. İhtiyacı olan miktara en hızlı nasıl ulaşabileceğinin hesabını yapanlar için Ing Bank hızlı mini kredi kampanyası duyurdu.

2. El Aracını Kefilsiz Krediyle Al

Günümüz şartlarında artık otomobil lüks olmaktan çıkmış durumda. İhtiyaç haline gelen otomobiliniz için krediniz ABank’ta. Yeterli parası olmayanlar için taşıt kredisi finansmanı sağlayan Abank kefil de istemiyor.

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2016

İhtiyaç kredisi almak için bankalara başvuru yaptığınızda bazı bankaların sizlerden kefil istediğini görürsünüz. Oysa kefil istemeyen bankalardan kredi aldığınızda bu sorunu yaşamazsınız. Kefil istemeyen bankalara ait kredi kampanyaları ve kampanyalara ait detaylar haberimizde..