Halk Bankası’ndan "Yeşil Işık Taşıt Kredisi" Kampanyası!

Halk Bankası’ndan

Halk Bankası yeni yıla girerken birçok kredi kampanyası düzenliyor. Müşterilerine uygun faiz oranları sunan banka şimdi de taşıt kredisinde avantajlı koşullarla hizmet veriyor. "Yeşil Işık Taşıt Kredisi" kampanyası ile hem 0 km araç satın almak isteyen müşteriler hem de ikinci el araç sahibi olmak isteyen müşterilere uygun faiz oranları sunulmaktadır.Halk Bankası yeni yıla girerken birçok kredi kampanyası düzenliyor. Müşterilerine uygun faiz oranları sunan banka şimdi de taşıt kredisinde avantajlı koşullarla hizmet veriyor. "Yeşil Işık Taşıt Kredisi" kampanyası ile hem 0 km araç satın almak isteyen müşteriler hem de ikinci el araç sahibi olmak isteyen müşterilere uygun faiz oranları sunulmaktadır.

0 km taşıt sahibi olmak isteyen müşteriler Yeşil Işık Taşıt Kredisi kampanyası dahilinde aylık yüzde 1,09 faiz oranından faydalanabilecektir. 0 km araç için kullanılacak olan azami vade 48 aydır. Kampanya uyarınca banka kredi tahsis ücreti talep edecektir.

Örnek Hesaplamalar

Yeşil Işık Taşıt Kredisi dahilinde 0 km bir araç için 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 1,09 faiz oranından faydalanacaktır. Kampanya kapsamında sağlanılan finansman geri ödemeleri takribi 563,70 civarında olacaktır. Kullanılan kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 17,2119 olacaktır. Ayrıca banka 105 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil (BSMV dahil) edecektir.

Yeşil Işık Taşıt Kredisi dahilinde 2. el bir araç için likidite sağlayan bir müşteri aylık yüzde 1,10 faiz oranından faydalanacaktır. Kampanya dahilinde banka 5 yaşına kadar olan araçlar için finansman sağlayabilmektedir. Yeşil Işık Taşıt Kredisi koşulları kapsamında 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri 48 ay vadede kredi geri ödemelerini tamamlamak istediği taktirde aylık yüzde 1,10 faiz oranından yararlanabilecektir. Aylık yüzde 1,10 faiz oranı ile kullanılan kredinin taksitleri takribi 565,17 Türk Lirası civarında olacaktır. Bu durumda kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 17,3790 olacaktır. Ayrıca banka 105 Türk Lirası kredi tahsis ücreti (BSMV dahil) tahsil edecektir.

Halk Bankası'nın Yeşil Işık Taşıt Kredisi dahilinde, hem 0 km hem de 2. el araçlar için finansman geri ödemelerine 3 ay erteleme ile başlanabilmektedir.halk bankası halk bankası kredileri taşıt kredisi halk bankası taşıt kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?