Ana SayfaKredilerING Bank’tan İpotekli İhtiyaç Kredisi

ING Bank’tan İpotekli İhtiyaç Kredisi

-

ING Bank yüksek miktarlarda nakit ihtiyacı olan müşterilere “İpotekli İhtiyaç Kredisi” kampanyası sunuyor. İpotek edebileceğiniz herhangi bir gayrimenkul ile ihtiyaç kredisi azami limitini artırabilirsiniz.

ING Bank ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 1 milyon Türk Lirası’na kadar finansman sağlayabilmektedir. Kampanya kapsamında azami vade 48 ay ile sınırlandırılmıştır. Banka söz konusu kampanya uyarınca aylık yüzde 1,34 faiz oranı uygulamaktadır. Ayrıca ipotek edilecek gayrimenkul için gerekli olan harcamalar müşteriden tahsil edilmektedir. Bu kapsamda ekspertiz ücreti ve ipotek tesis bedeli müşteriden alınmaktadır. Ekspertiz ücreti ipotek konusu gayrimenkulün lokasyonuna ve metrekaresine göre farklılık göstermektedir. ING Bank ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde müşteriden kredi tahsis ücreti de talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi tutarının yüzde 0,5’i (binde 5) kadardır.

50 Bin Türk Lirası Kredi Kullanımı İçin Örnek Hesaplama!

İpotekli ihtiyaç kredisi kampanyası koşullarından yararlanarak 50 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri 36 ay vadede ödeme koşulu ile aylık 1,34 faiz oranından yararlanacaktır. 1,34 faiz oranı ile kullanılan kredi geri ödemesi aylık bin 820 Türk Lirası civarında taksitlerle yapılacaktır. Bahse konu kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,6660 olurken yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 21,9288 olacaktır. Kullanılan kredi dahilinde takribi 600 Türk Lirası ekspertiz ücreti tahsil edilecek olup, ipotek tesis bedeli olarak ise 172 Türk Lirası talep edilecektir.

50 bin Türk Lirası kredinin binde 5’i olan 250 Türk Lirası da kredi tahsis ücreti olarak banka tarafından tahsil edilecektir. ING Bank’ın ipotekli ihtiyaç kredisi dahilinde 36 ay vadede ödeme koşulu ile kullanılan 50 bin Türk Lirası toplamda 65 bin 519 Türk Lirası olarak geri ödenecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler