Advert Advert Advert

2017 Ocak Ayında 7 bin Memur Alımı Yapılacak!

2017 Ocak Ayında 7 bin Memur Alımı Yapılacak!
2017 Ocak Ayında 7 bin Memur Alımı Yapılacak! -

2017 ocak ayında kamuya çok sayıda memur alınacağı bildirildi. Yaklaşık 7 bine yakın memur personel alınacak. İşte haberimizin detayları...

2017 Ocak ayında kamuya 7 bine yakın memur personel alınacağı bildirildi. Kpss sınavına girmiş veya girmemiş olan adaylar, lisans, lise ve önlisans mezunu olan adaylar kamuda pozisyon bulabilecekler.

Yapılan duyuruya göre Ocak ayında farklı pozisyonlarda memur personel alınacağı bildiridi. Ocak ayında hangi alanlara ve pozisyonlara alınacak aday niteliklerini haberimizden inceleyebilirsiniz.

2017 Ocak Ayı 7 bin Memur

Ocak ayında kamuya alınacak 7 bin personel alımı yapılacağı duyuruldu. KPSS' li, KPSS' siz, önlisans, lisans ve lise mezunları için kendi pozisyon ve niteliklerine göre yerleşebilecekleri kurumlar yayınlandı.

Merkezi yerleştirmelerde personel alımı yapamayan birçok kamu kurum ve kuruluşu devlet personel başkanlığı aracılığıyla ilan yayınlayarak kendileri personel alımı yapmaktalar.

Ocak ayında ilan veren kamu kurum ve kuruluşları Adalet Bakanlığı, Aile Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Milli Savunma Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı gibi kamu kurum ve kuruluşları ilan vermekteler. 

2017 Ocak ayında birçok kamu kurum ve kuruluşunda alınacak olan memur sayısı yaklaşık 7 bin olmaktadır. Buna göre kendi nitelik ve pozisyonlarına göre başvuru yapabilecek olan memur personel adayları ilanları inceleyebilirler. 

 

2017 ocak memur 2017 ocak memur ataması 2017 ocak ayı memur 2017 ocak personel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!