Ana SayfaGündem2017 Ocak Ayında 7 bin Memur Alımı Yapılacak!

2017 Ocak Ayında 7 bin Memur Alımı Yapılacak!
2

-

2017 Ocak ayında kamuya 7 bine yakın memur personel alınacağı bildirildi. Kpss sınavına girmiş veya girmemiş olan adaylar, lisans, lise ve önlisans mezunu olan adaylar kamuda pozisyon bulabilecekler.

Yapılan duyuruya göre Ocak ayında farklı pozisyonlarda memur personel alınacağı bildiridi. Ocak ayında hangi alanlara ve pozisyonlara alınacak aday niteliklerini haberimizden inceleyebilirsiniz.

2017 Ocak Ayı 7 bin Memur

Ocak ayında kamuya alınacak 7 bin personel alımı yapılacağı duyuruldu. KPSS’ li, KPSS’ siz, önlisans, lisans ve lise mezunları için kendi pozisyon ve niteliklerine göre yerleşebilecekleri kurumlar yayınlandı.

Merkezi yerleştirmelerde personel alımı yapamayan birçok kamu kurum ve kuruluşu devlet personel başkanlığı aracılığıyla ilan yayınlayarak kendileri personel alımı yapmaktalar.

Ocak ayında ilan veren kamu kurum ve kuruluşları Adalet Bakanlığı, Aile Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Milli Savunma Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı gibi kamu kurum ve kuruluşları ilan vermekteler. 

2017 Ocak ayında birçok kamu kurum ve kuruluşunda alınacak olan memur sayısı yaklaşık 7 bin olmaktadır. Buna göre kendi nitelik ve pozisyonlarına göre başvuru yapabilecek olan memur personel adayları ilanları inceleyebilirler. 

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol