Advert Advert Advert

Albaraka Türk’ten Konut Finansmanı

Albaraka Türk’ten Konut Finansmanı
Albaraka Türk’ten Konut Finansmanı -

Hayalindeki eve kavuşmak isteyenler veya ev satın alarak yatırım yapmak isteyenler Albaraka Türk finansman desteğinden yararlanabiliyor. Albaraka Türk konut finansmanı ile ev sahibi olmak isteyenler uygun vade ve kar oranıyla finansman desteği alabiliyor.

Albaraka Türk Mortgage Finansmanı

Hayalindeki eve kavuşmak için desteğe ihtiyacı olanlar mevduat bankaların kredilerinden yararlanabilmekle birlikte katılım banklarının konut finansmanında da yararlanabiliyor. Ev sahibi olmak isteyenlere konut finansmanı veren bankalar arasında Albaraka Türk Katılım Bankası da yer alıyor. Albaraka Türk konut finansmanı ile hayalindeki eve kavuşmak isteyenlere ve yatırım yapmak isteyenlere uygun vade ve kar oranıyla finansman desteği veriyor.

Albaraka Türk konut finansmanı ile ev sahibi olmak isteyenler 120 aya varan vadelerle konut finansmanı kullanabiliyor. Ayrıca ev sahibi olmak isteyenler Albaraka Türk konut finansmanı ile aylık eşit taksitli, 2 ayda bir, 3 ayda bir ve esnek taksitli ödeme planlarından da yararlanabiliyor.

Albaraka Türk konut finansmanının kar oranları finansmanın vadesine göre farklılık gösterebiliyor. Albaraka Türk 0-60 ay vadeli konut finansmanını %1 kar oranıyla verirken 60-120 ay vadeli konut finansmanını %1,05 kar oranıyla veriyor.

Albaraka Türk’ten 60 ay vade ve %1 kar oranıyla 50.000 TL tutarında konut finansmanı alınması halinde finansmanın taksit tutarı 1.112,22 TL olurken geri ödenecek toplam tutar 66.733 TL oluyor. Finansmanın tahsis ücretini, ekspertiz ücretini, ipotek tesis ücretini, kar oranını ve vergilerini kapsayan aylık toplam maliyet oranı %1,08 olurken yıllık toplam maliyet oranı %13,73 oluyor.

Albaraka Türk konut finansmanı başvurusu nüfus cüzdanı, çalışma durumuna göre gelir belgesi ve satın alınacak konuta ait tapu ile Albaraka Türk şubelerine müracaat ederek yapılabiliyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası Albaraka Türk konut finansmanı Albaraka Türk konut finansmanı finansman başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!