Ana SayfaEtiketlerMTV

MTV

CardFinans’tan MTV İçin İki Taksit Fırsatı!

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) için ödeme dönemi başladı. CardFinans, MTV ödemelerinde müşterilerini rahatlatmak için ödemelerin iki taksitte yapılmasına imkân tanıyacak.

Borç Gecikme Faizlerine Büyük İndirim! Vergi Yapılandırma Başladı!

Torba Yasa bugün itibariyle resmen yürürlüğe girdi. 18 taksitte, indirimli gecikme faizi yapılandırmaları için başvuru süreci başladı. Peki 2018 Vergi Yapılandırmaları Nelerdi Kapsıyor? İndirimler Nasıl Yapılacak?

Akbank’tan MTV Ödemelerinde 3 Taksit İmkânı!

Akbank AkÖde ünvanına sahip, elektronik para ve ödeme hizmetleri şirketleri kuracağını duyururken, bir taraftan da MTV’de alt limit olmadan 3 taksit ile ödeme kolaylığı sunacağını duyurdu.

MTV ile İlgili Son Gelişme!

Maliye Bakanı Naci Ağbal, MTV’ye 2018 yılında yapılacak olan %40’lık zamla ilgili açıklama yaptı. Bu yıl araba almanın önümüzdeki yıllara göre daha avantajlı olduğunu söyledi.

Oto Kiralama Sektörü Büyüyor

2016 yılında yeni yatırımlar yapan sektörün aktif büyüklüğü 23 milyar lirayı aştı.

Vergi Ödemesinde İnternet Dönemi

Vatandaş kamu – vergi ödemelerini internetten yapmaya alıştı.

Akbank MTV Ödemelerinde 4 Taksit+20 TL Chip Para Fırsatı Sunuyor

MTV ödemelerini 31 Ocak’a kadar Akbank kartlarıyla yapan tüketiciler 4 taksit fırsatından faydalanabiliyor.

ÖTV İndirimi Taksicilerin Yüzünü Güldürdü!

Haziran ayında başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan ÖTV indirimi taksicilerin yüzünü güldürdü. Alınan karar sayesinde binlerce taksici kullandığı aracı değiştirdi. Araçların yenilenmesi için alınan bu karar sayesinde taksi olarak kullanılmak üzere alınan araçlardan ÖTV alınmıyor.