Advert Advert Advert

2017 Bayram Kredileri

2017 Bayram Kredileri
2017 Bayram Kredileri Pınar Çürük -

2017 Ramazan Bayramı kapsamında yeterli nakitleri olmayan bireyler için bankalar nakit destekleri sağlıyorlar. İndirimli dosya ücretleri, düşük tutarlarda taksitler ve düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleyen bankalar avantajı kredi imkanları sağlıyorlar.

2017 Ramazan Bayramı kapsamında yeterli nakitleri olmayan bireyler için bankalar nakit destekleri sağlıyorlar.  İndirimli dosya ücretleri, düşük tutarlarda taksitler ve düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleyen bankalar avantajı kredi imkanları sağlıyorlar.

Her banka kendi özelinde farklı vade ve faiz oranları ile kredi kampanyaları düzenliyor. Size uygun olan vade ve faiz oranlarını belirleyip, ihtiyaçlarınız doğrultusunda finansman temin etmeniz hem ilerleyen süreçlerde banka ile sorun yaşamamanız hem de gerekli olan nakiti en kısa zamanda sağlamanız için yararlı olacaktır. 2017 Bayram Kredileri haberimizin detaylarında...

TEB

2017 Bayram kredisi kapsamında müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kredi kampanyası düzenleyen bankalardan biri Türk Ekonomi Bankası (TEB)'dır. CEPTETEB ihtiyaç kredisi kampanyası ile 48 ay vadede yüzde 1,35'ten başlayan faiz oranları ile maksimum 30.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. TEB, Bayram Kredisi kapsamında kredi tahsis ücreti almayıp, aynı zamanda müşterilerine ön kefil ve teminat şartı sunmamaktadır.

Garanti Bankası

Garanti Bankası'nın sunduğu 2017 Bayram Kredisi Kampanyası yine 48 ay vadeli olup, ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,29'dan başlamaktadır. Anında ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Garanti Bankası, şubeye gitmeden sms, mobil ya da internet bankacılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak müşterilerinin kullanabileceği kredi üst limitini 25.000 TL olarak belirlemiştir.

Türkiye İş Bankası

İş Bankası'nın düzenlediği bayram kredisi başvurularının son tarihi 4 Temmuz 2017 Salı günüdür. İş Bankası yüzde 1,25'ten başlayan faiz ile 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. 6 farklı çeşitte başvuru yapma seçeneği sunan İş Bankası, anında ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor, kefil şartı aramıyor.

Fibabanka

Fibabanka günde 10 TL ödeme imkanları ile 30.000 TL'ye kadar bayram kredisi sunuyor. Anında ihtiyaç kredisi sağlayan bankalardan biri olan Fibabanka, sms aracılığı ile başvuru yapacak bireylerin temin edebilecekleri maksimum kredi tutarını 20.000 TL, şubelerde başvurularını gerçekleştirecek bireyler için ise 30.000 TL olarak belirlemiştir. 

2017 Bayram Kredileri düşük faizli ihtiyaç kredisi Anında ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi faiz oranları bayram kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!