Türkiye Vakıflar Bankası BT Uzmanı Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye Vakıflar Bankası BT Uzmanı Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin bankacılık sektöründe önde gelen kuruluşlarından olan Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O Veri İletişim Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Bilgi Teknolojileri Uzmanı arayışında olduğunu açıkladı.Türkiye’nin bankacılık sektöründe önde gelen kuruluşlarından olan Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O Veri İletişim Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Bilgi Teknolojileri Uzmanı arayışında olduğunu açıkladı.

Vakıflar Bankası personel alımları kapsamında yapılan duyuruda İstanbul Ümraniye’de bulunan departmanda çalışmak üzere BT uzmanı iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan şartlar ve nitelikler de ayrıntılı bir şekilde açıklandı.

Banka personel alımı başvurusu yapmak için üniversitelerin bilgisayar, elektrik, elektronik, elektronik haberleşme, telekomünikasyon, bilişim sistemleri ya da bu bölümlerin benzeri bölümlerden mezun olmak, ileri derecede İngilizce bilmek, kök – neden analizi yapabiliyor olmak, teknik planlama, iyileştirme, kurulum, Ar – Ge, sorun giderme, gibi konularda faaliyet gösterebilmek, takım halinde ve uyumla çalışabilecek olmak, üstlenilen işin takibini yapabilecek ve sonuca ulaştırabilecek olmak, gerektiğinde inisiyatif kullanabiliyor olmak, yoğun iş temposuna ayak uydurarak çalışabilecek olmak gerekiyor.

Banka eleman alımları iş başvurusu yapacak olan erkek adayların da askerlik görevlerini tamamlamış olmaları gerekiyor.

Vakıflar Bankası Bilgi İşlem departmanında çalışmak üzere banka iş başvurusu yapacak olanların ayrıca daha önceden Bilgi Teknolojileri Uzmanı olarak en az 5 yıl bir başka işte deneyim kazanmış olmaları da isteniyor.

Vakıflar Bankası personel alımları dahilinde yapılan banka BT uzmanı iş başvurusu için başvuracak adayların üniversite mezunu olmaları tercih ediliyor. Ancak yukarıda belirtilen ya da benzeri bölümlerden herhangi birinde öğrencilikleri devam eden kişiler de tecrübeli BT uzmanı iş başvurusu yapabiliyorlar.

Banka tecrübeli personel alımları kapsamında işe alınacak olan kişiler Vakıflar Bankası bünyesinde uzman statüsünde sürekli ve tam zamanlı olarak görev yapacaklar. Vakıflar Bankası eleman alımı başvuruları 21 Ağustos 2017 tarihine kadar devam ediyor. Bu duyuru ile ilgilenen, işin tanımı ile ilgili tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olmak ve BT uzmanı iş başvurusu yapmak isteyenler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-vakiflar-bankasi-t-a-o-sistem-yonetimi-uzmani-1816730Banka eleman alımları iş başvurusu tecrübeli BT uzmanı iş başvurusu Vakıflar Bankası personel alımları Vakıflar Bankası eleman alımı başvuruları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?