BTK 71 Kişilik Memur Alımı Gerçekleştirecek!

Google Haberlere Abone Ol:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan kamu personeli alım ilanına göre, farklı pozisyonlar için toplamda 71 kişilik personel alımı yapılacağı belirtildi.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanında, kurumda boş olan pozisyonlar ve kamu personeli iş başvurusu yapacak olan adaylardan istenen belgeler ve şartlar hakkında detaylı bilgilere yer verildi.

İstihdam edilecek olan kamu personellerinin Genel İdare Hizmetleri Sınıfı’nda sekizinci ve dokuzuncu dereceden kadrolara atanacaklarını ifade eden kurum, 71 adet bilişim uzmanı yardımcısı personeli alımı yapacağını ifade ediyor. Alım yapılacak uzman yardımcılarının 18 kişisi sosyal bilimler alanında, 18 kişisi hukuk alanında, 35 kişisi de mühendislik alanında istihdam edilecek.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı Sınav Katılım Şartları

BTK tarafından yapılacak uzman yardımcısı personel alımı için düzenlenecek sınava başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda yer alan 48’nci maddedeki genel şartları sağlıyor olması ve Ocak ayı itibariyle 35 yaşından gün almamış olması gerekiyor. Adaylardan sosyal bilimler arasında istihdam edilecek olanların dört yıllık siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler ve iktisat ve işletme fakültelerinden mezun olmaları, hukuk alanında istihdam edilecek personellerin hukuk fakültelerinden mezun olmaları, mühendislik alanında istihdam edilecek adayların ise elektronik, elektrik-elektronik, elektronik ve haberleşme, telekomünikasyon, endüstri ve bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Haziran (Lise ve Üniversite)

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı İş Başvurusu Detayları

2017 yılı A grubu için yapılan KPSS’den en az 70 puan alınmasını talep eden kurum, yapılacak başvuru aşamasında başvuru formunun doldurulup, imzalı ve fotoğraflı hale getirilmesini, diplomanın aslını ya da kurum tarafından onaylanmış örneğini ve KPSS sonuç belgesini bulundurması gerekiyor. Yapılacak olan iş başvurusunun Eskişehir yolu üzerinde bulunan merkez teşkilatına posta yolu ile ya da elden teslim ederek yapılması talep edilirken, iş başvurularının 5 Ocak – 17 Ocak 2018 tarihleri arasında yapılması gerektiği belirtiliyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…