Ana Sayfa Gündem 0,89 Faiz Oranıyla Konut Kredisi Şekerbank’ta

0,89 Faiz Oranıyla Konut Kredisi Şekerbank’ta

-

Konut kredilerinde bankalar arasında süren yoğun rekabetten vatandaşlar karlı çıkmanın hesabını yapıyor. En düşük faiz oranını sunan banka her an farklılık gösteriyor. Zira bankalara birbiri ardına yeni kredi kampanyaları düzenlemekteler.

Bu furyaya katılan bankalardan Şekerbank “Güzel Evim Konut Kredisi” adıyla bir kampanya duyurdu. Banka tarafından kısa vadelerde konut kredisi faiz oranları aylık yüzde 0,89 oranına kadar indirilmiş durumda.

3 Aydan 120 Aya Kadar Vade İmkanı

Güzel evim konut kredisi kampanyası kapsamında 3 aydan başlayan vadeler 120 aya kadar uzanmaktadır. Kampanya uyarınca müşterilere sunulan en uzun vade 10 yıldır. Seçilen vade süresine göre müşteriye uygulanan faiz oranı farklılık göstermektedir.

3 – 24 ay arası vade ile güzel evim konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriler için Şekerbank tarafından belirlenen faiz oranı gayet cazip. Aylık yüzde 0,89 oranından faydalanarak kredi kullanacak müşteriler borçlarını 2 yıla yayabilecekler.

25 – 60 ay aralığında konut kredisi kullanmayı tercih edecek müşteriler için banka tarafından uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 0,99’dur.

Vade süresi 61 – 120 ay aralığına geldiğinde faiz oranı da doğru orantılı olarak artmaktadır. 5 ile 10 yıl arasında kredi kullanmak isteyen müşteriler için uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde1,19 seviyesindedir.

Masraf Oranı Binde 5

Şekerbank güzel evim konut kredisi kampanyası kapsamında vade süresine bağlı olmaksızın müşterilerinden çekilen tutarın binde beşi oranında kredi tahsis ücreti almaktadır. Konut kredisi kampanyası kapsamında kullanılabilecek azami kredi tutarı olan 100.000 Türk Lirası için dosya masrafı 500 Türk Lirası olarak karşımıza çıkmaktadır.

100.000 Türk Lirası kredi kullanan müşteri 24 aya kadar borcunu ödemek istediğinde aylık 4.650 Türk Lirası, 25 aydan 60 ay aralığında borcunu ödemek istediğinde aylık 2.220 Türk Lirası ve 61- 120 ay aralığında kredisini geri ödemek istediğinde ise 1.570 Türk Lirası taksit ödemesi yapacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,842BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler