Ana SayfaSigorta İş İlanlariCigna Finans ( Finansbank) Sigorta Danışmanları Arıyor!

Cigna Finans ( Finansbank) Sigorta Danışmanları Arıyor!
C

-

Bankacılık sektörü son derece geniş bir sektör olarak seyretmektedir, bu sektör içerisinde yer alan banka pozisyonları için düzenli olarak bir alım yapılmak ile birlikte, yine bu pozisyonlara gösterilen rağbet de son derece fazladır.

Özellikle de son zamanlarda bankacılık içerisinde sigortacılık faaliyetlerinin gelişmiş olması ve danışmanlık hizmetinin de verilebilir kılınması ile birlikte sektör daha da genişlemiştir. Bu nedenle de Türkiye’nin ve de Dünya’nın önde gelen bankalarının Türkiye iştirakleri düzenli olarak banka iş ilanları açmaktadır.

Sektör içerisinde yerini almak isteyen adaylar için, söz konusu alım aşamasında iki kilit unsur vardır. Sınav ve sonrasında da mülakat olarak gerçekleştirilmekte olan aşamada, özellikle bu 2 unsur içerisinde başarılı olabilmek büyük önem arz etmektedir.

Aşamalarda başarılı olan adaylar, banka personel alımı için uygun görülmektedir.  Yine Türkiye’nin önde gelen bankalarından bir tanesi olarak bilinen Finansbank bünyesi dahilince kurulmuş olarak sayılan,  Cigna Finans yeni Sigorta Danışmanları aramaktadır. İlgili pozisyon içerisinde, Türkiye genelince geçerli olacak ve neredeyse her ilden en az 1 ilçeyi kapsamakta olan 22 pozisyon açığı mevcuttur. Firma özellikle Emeklilik ve de Sigorta Danışmanları aramaktadır. Bunun yanı sıra çağrı merkezlerinde görevlendirilecek ekip üyeleri, tele-satış eleman ve de yetkililerine yönelik olarak da pozisyon boşlukları bulunmaktadır.

Söz konusu ilan ile ilgilenen adaylar, aşağıda bulunan bağlantı ile bilgi sahibi olabilirler:

 http://www.kariyer.net/cigna-finans-emeklilik-ve-hayat-a-s-is-ilanlari-c29940-p21908/ 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol