Ana SayfaSigorta İş İlanlariCigna Finans ( Finansbank) Sigorta Danışmanları Arıyor!

Cigna Finans ( Finansbank) Sigorta Danışmanları Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bankacılık sektörü son derece geniş bir sektör olarak seyretmektedir, bu sektör içerisinde yer alan banka pozisyonları için düzenli olarak bir alım yapılmak ile birlikte, yine bu pozisyonlara gösterilen rağbet de son derece fazladır.

Özellikle de son zamanlarda bankacılık içerisinde sigortacılık faaliyetlerinin gelişmiş olması ve danışmanlık hizmetinin de verilebilir kılınması ile birlikte sektör daha da genişlemiştir. Bu nedenle de Türkiye’nin ve de Dünya’nın önde gelen bankalarının Türkiye iştirakleri düzenli olarak banka iş ilanları açmaktadır.

Sektör içerisinde yerini almak isteyen adaylar için, söz konusu alım aşamasında iki kilit unsur vardır. Sınav ve sonrasında da mülakat olarak gerçekleştirilmekte olan aşamada, özellikle bu 2 unsur içerisinde başarılı olabilmek büyük önem arz etmektedir.

Aşamalarda başarılı olan adaylar, banka personel alımı için uygun görülmektedir.  Yine Türkiye’nin önde gelen bankalarından bir tanesi olarak bilinen Finansbank bünyesi dahilince kurulmuş olarak sayılan,  Cigna Finans yeni Sigorta Danışmanları aramaktadır. İlgili pozisyon içerisinde, Türkiye genelince geçerli olacak ve neredeyse her ilden en az 1 ilçeyi kapsamakta olan 22 pozisyon açığı mevcuttur. Firma özellikle Emeklilik ve de Sigorta Danışmanları aramaktadır. Bunun yanı sıra çağrı merkezlerinde görevlendirilecek ekip üyeleri, tele-satış eleman ve de yetkililerine yönelik olarak da pozisyon boşlukları bulunmaktadır.

Söz konusu ilan ile ilgilenen adaylar, aşağıda bulunan bağlantı ile bilgi sahibi olabilirler:

 http://www.kariyer.net/cigna-finans-emeklilik-ve-hayat-a-s-is-ilanlari-c29940-p21908/ 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.