Ana SayfaGündemING Bank Taşıt Kredisi

ING Bank Taşıt Kredisi
I

-

Otomobil pazarındaki canlılığı göz önünde bulunduran bankalar birbiri ardına taşıt kredileri kampanyaları düzenlemektedirler. ING Bank da taşıt kredisine önem veren bankalardan biri konumunda.

ING Bank taşıt kredisi kampanyası kapsamında hem sıfır kilometre araçlara hem de ikinci el araç alımlarına finansman imkanı sağlamaktadır.

İster Sıfır Otomobil, İster 2.El Kredi Hazır

Taşıt kredisi kampanyasında otomobiller için sıfır olma şartı aramayan banka, ikinci el otomobiller için de finansman desteği sağlamaktadır. Sıfır kilometre taşıt alımlarında, araç değerini 50.000 Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde 70 finansman desteği banka tarafından sağlanmaktadır. 50.000 Türk Lirasının üzerindeki tutar için ise araç değerinin yüzde 50’sine kadar kredi alma olanağı vardır.

İkinci el taşıt alımlarında ise kasko bedelinin yüzde 70’ine kadar olan kısmı için ING Bank tarafından kredi desteği verilebilmektedir. Üstelik ikinci el araçlarda bir çok banka tarafından esnek tutulmayan yaş aralığı 8 yaş araçlara kadar banka tarafından genişletilmiştir.

Azami Vade 48 Ay

ING Bank taşıt kredisi kampanyası dahilinde maksimum vade süresini 48 ay olarak tayin etmiştir. Kampanya uyarınca banka tarafında uygun faiz oranı avantajının yanı sıra, “erken ödeme”, “ara ödeme” ve otomatik ödeme kolaylığı da sunulmaktadır.

Taşıt kredisi kullanımı için banka tarafından ekstra kefil istenmemektedir. Ancak alınan taşıta rehin konulmaktadır. ING Bank taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler için hayat sigortası yaptırmayı zorunlu tutmuştur.

Tüm kredi vadesi boyunca geçerli olan hayat sigortası için gereken poliçe prim ücreti banka tarafından müşteriden tahsil edilmektedir. Bununla birlikte banka kullanılan kredi miktarının binde beşine denk gelecek tutarda bir meblağı bir defaya mahsus olmak üzere dosya masrafı olarak müşterilerine yansıtmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,360TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol