HSBC’den Anında 15.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

HSBC Bankası, evlilik, düğün, eğitim, alışveriş ve benzeri gibi tüm harcamalar için anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Anında ihtiyaç kredisi sunun HSBC Bankası, yüzde 1,43’ten başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları uyguluyor. Faiz oranları hem bireylerin tercih ettiklerini ödeme planı süresine hem de bireylerin krediyi sigortalı ya da sigortasız kullanmalarına göre değişkenlik gösteriyor.

Sigortalı ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler için 24 ay vadeye kadar olan ödeme planlarında yüzde 1,43 oranında, 24 ay ile 48 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,48 oranında faiz uygulanıyor. Sigortasız ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler için ise yine 24 ay vadeye kadar olan ödeme planlarında yüzde 1,46 oranında, 24 ay ile 48 ay arasındaki ödeme planlarında ise yüzde 1,51 oranında faiz uygulanıyor.

Sigorta ödemeleri bireylerin cinsiyetlerine yaşlarına, bankadan aldıklarının kredinin tutarından düzenlenen ödeme planı süresine göre farklılık gösteriyor. Ayrıca kredi dosya masrafları için temin edilen finansmanın binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınıyor. Kredi tahsis ücreti müşterilerden ödemeler süresince bir kez tahsil ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

HSBC anında ihtiyaç kredisi başvurusu bankanın web sitesinden, telefon ve internet bankacılığı üzerinden gerçekleşiyor. Söz konusu ihtiyaç kredisi kampanyası için bireyler banka şubelerinde gidip yine başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Anında 15.000 TL İhtiyaç Kredisi

HSBC’nin düzenlediği kampanya dahilinde  sigorta ödemesi yapılmadan 48 ay vadeli ödeme planı 15 bin TL tutarında finansman alan bireylerin aylık kredi ödemesi 467,01 Türk Lirası, yüzde 1,48 faiz oranı ile kredi sonunda ödeyecekleri toplam tutar ise  22 bin 416,30 Türk Lirası olmaktadır.

Sigorta ödemesini yaparak 48 ay vadeli 15.000 Türk Lirası finansman alan bireylerin aylık kredi ödemesi 470,51 Türk Lirası, yüzde 1,51 faiz oranı ile kredi sonunda ödeyecekleri toplam tutar  22 bin 584,43 Türk Lirası olmaktadır. 15.000 TL için tahsil edilen kredi tahsis ücreti ise 75 TL’dir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...