Ana Sayfa Krediler Axess Business Kartı Olanlara 50.000 Liraya Kadar Taksitli Nakit Avans Fırsatı

Axess Business Kartı Olanlara 50.000 Liraya Kadar Taksitli Nakit Avans Fırsatı

0

Akbank bugüne kadar kredi kartlarında verilmeyen bir finansman imkanını devreye soktu. Müşteri kart limitinin yeterli olduğu durumlarda axess business kart ile tam 50.000 Türk lirasına kadar taksitli nakit avans kullanmak mümkün.

Özellikle ticaret ile uğraşan vatandaşlarımızın aniden beliren ödemeleri olabilmektedir. Fatura, vergi, pirim ödemeleri gibi durumlarda sıkışan vatandaşın kredi çekmeye bile zamanı olmadığı durumlar gerçekleşmektedir. Akbank işte tam da bu anlarda axess business kart ile müşterisine yüklü miktarda nakde ulaşma olanağı sunmaktadır.

2 Aydan 9 Aya Kadar Taksitlendirme İmkanı

Axess Business kartının limiti yeterli olan müşteriler 50.000 liraya kadar finansman ihtiyaçlarını anında giderebilmektedir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek minimum taksitli nakit avans tutarı ise 200 Türk Lirasıdır. Bütün tutarlar için 2 aydan 9 aya kadar taksitlendirme imkanı mevcuttur. ATM limitleri dahilindeki nakit avanslar ATM’lerden kullanılabilirken; daha fazla meblağ nakit avans kullanmak isteyen müşterilerin ise farklı kanallara başvurmaları gerekmektedir. Yüksek meblağlı nakit avans kullanmak isteyen müşteriler; ister Akbank şubelerinden, (internet bankacılığı kullananlar ise) Akbank Direkt aracılığı ile nakit avanslarını kullanabilmektedirler.

Bütün meblağlarda ve bütün vade seçeneklerinde Akbank tarafından aynı faiz oranı uygulanmaktadır. Kampanya dahilinde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,19’dur. Ayrıca taksitli nakit avans kullanmak isteyen müşterilerden; kullanılan meblağın yüzde 6’sı düzeyinde taksitli nakit avans çekim ücreti alınmaktadır. 1.000 Türk Lirası taksitli nakit avans kullanımında bu meblağ 60 Türk Lirası olarak müşteriye yansıtılmaktadır. Tüm bu ücretlerin üzerine bir de vergilerin yansıtılacağı müşteri tarafından unutulmamalıdır. 

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version