Denizbank, pek çok şubesi için Mobil Satış Temsilcisi alımları yapacak.

Denizbank banka personel alımına başvuru yapacak kişilerin en az lise mezunu olmaları yeterli olmaktadır.

Tam zamanlı ve sürekli olarak sağlanan istihdam olanağı birlikte kariyer hedefleyenlerin eğitimlerine yardımcı olan banka, mobil satış ekipleri ile beraber ofis dışında yani sahada SGK emekli maaşının devrinin, kredi kartının, kredinin, KMH, sigorta ve POS satışlarını yapacak, bu konuda kendilerine güvenen ekip arkadaşları aradıklarını duyurdu.

Söz konusu banka iş ilanına başvuruda bulunacak kişilerden alanlarında deneyim sahibi olmuş olmaları aranmamaktadır. En lise mezunu, ön lisans öğrencisi, ön lisans mezunu, üniversite öğrencileri de yani devam zorunluluğu bulunmayan üniversite öğrencileri de Mobil Satış Temsilcisi alımlarına başvuru yapabilmektedirler.

Adayların 30 yaş ve üzeri yaşlarda olmamaları istenmektedir. Diksiyonun düzgün olması, düzgün kullanılması, insan ilişkilerinin güzel, kuvvetli olması, güler yüzlülük ve dış görünüme dikkat edilmesini önemseyen Yapı Kredi Bankası, aynı şekilde adaylarında bu konulara dikkat etmelerini, yapılacak satışlar kapsamında satış kabiliyeti isteyip, yetenek olmasa da kendilerine güvenmelerini istemektedir.

Bunlara ek olarak adayların yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmeleri, şehirlerarası yolculuklarda seyahat engellerinin olmaması ve takım çalışmalarında da başarı, uyum talep edilmiştir. Erkek adayların ise askerliklerini yapmış yahut tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Mobil Satış Temsilcisi alımları için son başvuru tarihi 11 Eylül’dür. 11 Eylül’den sonra başvurular değerlendirilip, banka bireyler ile iletişimde bulunacaktır.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurularına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-mobil-satis-temsilcisi-1830981?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın