Ana SayfaEtiketlerPTT

PTT

Aktifbank ve PTT’den N Kolay İhtiyaç Kredisi

Aktif Bank PTT İhtiyaç Kredisi için internet üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak 60 bin TL'ye kadar anında başvuru yapmanız mümkün. Başvuru için banka şubelerine kadar gitmenize gerek yoktur.

Güncel 2020 PTT Çalışma Saatleri

PTT ile alakalı olarak tüketiciler tarafından en çok merak edilen konuların başında çalışma saatleri gelmektedir. PTT çalışma saatleri, hafta içi her gün sabah saat 08:30 itibari ile başlayıp öğlen 12:30’a kadar devam etmektedir.

PTT Bank Hesap

PTT Bank bünyesinde müşteri olmak isteyenler de her geçen gün hizmetlerinin artması ile doğru orantılı olarak artmaktadır. PTT Bank’ın sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyen bireyler kurum bünyesinde hesap açtırarak, bankaya katılmaktadırlar. PTT Bank hesap açmak nasıl olur?

30.000 Kişi Sınav Ücretini Yatırdı Ama Başvuru Yapmadı! Başvurular Bugün 23.59’a Uzatıldı!

Yayımlanan 5.000 kadroluk PTT iş ilanları için sadece 145 bin kişinin sınav ücretlerini yatırdığı ancak sadece 115 bininin başvuru yaptığı, bu nedenle de başvuru sürecinin bugün 23.59’a kadar uzatıldığı açıklandı.

Ulaştırma Bakanı Açıkladı! PTT’de 5.000 Kişi İşe Alınacak!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan önümüzdeki ay PTT bünyesinde 5.000 kişinin işe alınacağını açıkladı. PTT Artık Bir Dünya Markası Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı...

İkinci El Araç Sektöründe Dev Yenilik! Artık PTT’den Takip Yapılacak!

Bütçesi sıfır kilometre araç satın almaya yetmediği için ikinci el araç satın almayı tercih eden, bu alışveriş esnasında da kilometre, muayene, ayıplı olması gibi sebepler ile çekinen vatandaşlara hükümetten müjde geldi!

PTT Sahte HGS İçin Uyardı

Ptt tarafından gerçekleştirilen bazı açıklamaların ardından Hızlı Geçiş Sistemi konusunda bazı uyarılarda bulundukları öğrenildi.

PTT’den Elektronik Para Hamlesi

Olağanüstü Hal kapsamında yeni KHK'ların çıkarıldığı ifade edilmişti. Bunun ardından elektronik para ihraç edilen kuruluşlara bir yenisinin daha eklendiği ve PTT'nin de bu listeye girdiği açıklandı.

PTT Uyardı! Olta Maillere Dikkat

PTT vatandaşları uyardı. Şirketin markasını ve logosunu kullanan sahtekârların hedefinde kullanıcıların kişisel bilgilerini çalmak yatıyor.

PTT ve Türk Telekom Anlaştı! Gayrimenkuller Artık Birlikte Yönetilecek

PTT ve Türk Telekom bu defa gayrimenkul konusunda işbirliğine gitti.

PTT Sözleşmeli Personel Alımı, Büyük Gün Yarın!

PTT’nin 2017 yılındaki ilk personel alımı için başvuru süreci yarın itibari ile başlayacak.

PTT Müşterilerine Sevgililer Günü Jesti

PTT “14 Şubat Sevgililer Günü” için özel tebrik kartlarıyla müşterilerinin sevgililer gününü kutlamaya hazırlanıyor.