Etiket:

Ziraat Katılım Bankası

Ziraat Katılım Bankası Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor! 26 Mart Son!

Ziraat Katılım Bankası, bir çok şubesinde istihdam etmek üzere 105 adet uzman yardımcısı alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Corona Virüsü Salgınında Banka Destekleri

Tüm dünyaya etki eden korona virüsü salgını ekonomiyi de kötü etkilemiş durumda. Bankalar ise...

Ziraat Katılım Bankası ve Ziraat Bankası Sınavları

Ziraat Katılım Bankası memur alımı ve Ziraat Bankası memur alımı için yapılan sınavlar hakkında genel bilgileri bulabilirsiniz.

Ziraat Katılım Staj Başvuru Tarihleri ve Detayları

Ziraat Katılım Bankası, Türk bankacılık sektörünün faizsiz bankacılık alanında faaliyet yürütmekte olan bir bankadır....

Ziraat Katılım Bankası Paylaşım Oranları!

Ziraat Katılım Bankası mevduatını değerlendirmek isteyen müşterileri için “katılma hesapları” sunuyor. Katılma hesaplarına parasını yatıran mevduat sahipleri, bankanın tayin ettiği oranlar üzerinden kar ve zarar paylaşımı gerçekleştiriyor.

Ziraat Katılım Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Ziraat Bankası, uzun yıllardır kamu bünyesinde hizmet vermekte olan bir bankadır. Ziraat Katılım Bankası...

Ziraat Katılım’ın Net Karı Yüzde 185 Yükseldi

Ziraat Katılım Bankası’nın finansal verileri açıklandı. 2018’in 1. Yarıyılında net karını geçen seneye kıyasla artıran banka, toplam aktiflerini, kullandırılan nakdi fonlarını da artırdı.

Ziraat Katılım Bankası İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

Ziraat Katılım Bankası internet bankacılığı başvurusu yaparak bankanın tüm işlemleri hızlı bir şekilde yapılır. Başvuru için ise internet üzerinden kolay bir şekilde gerçekleşir.

Faizler Yeniden Yükseldi! Hangi Bankanın Konut Kredisi Faizi Ne Kadar?

Konut kredisi faizinde eşik değer yüzde 1 oranının altına indirilen bankaların konut kredisi faizleri yeniden yükseldi.

Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri Numarası ve Hızlı Bağlanma

Faizsiz bankacılık sektöründe hizmet veren Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri numarası 7 gün 24 saat sınırsız hizmet vermektedir. İstediğiniz saatte müşteri temsilcisini arayarak ulaşmanız mümkündür.

Güncel 2020 Ziraat Katılım Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat Katılım Bankası çalışma saatleri, Ziraat Katılım Bankası kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, öğle arasına kaçta çıkıyor, mesai saatleri nasıl? Gibi soruların cevapları….

Ziraat Katılım 2018 Personel Alımları

Ziraat Bankası ülkemizde yıllardır hizmet veren bankalar arasında bulunuyor. Şube ağı ve kadrolarını sürekli olarak genişletiyor. Yılın belli dönemlerinde de personel alımları yapıyor. Ziraat Bankası’nın yanı sıra katılım bankacılığı alanında hizmet veren Ziraat Katılım 2018 personel alımları da dönemsel olup, şubeler ve kadrolar sürekli olarak genişletilmek, müşteriye verilen hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor.

Ziraat Katılım Bankası’ndan 120 Ay Vadeli Konut Finansmanı Avantajı!

Türkiye’nin en büyük ve kamu bankalarından olan Ziraat Bankası’nın iştiraki olan Ziraat Katılım Bankası, 120 aya kadar vade seçeneklerinin yer aldığı avantajlı bir konut finansmanı ürünü sunuyor.

Ziraat Katılım Bankası’ndan Türkiye için Bir İlk!

Türkiye’nin kamu sermayeli ilk katılım bankası olan Ziraat Katılım Bankası ile birlikte Fikssan Fikstür Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin birlikte faaliyete geçirdikleri FZK Mühendislik ve Sınai Yatırımlar A.Ş.’nin Ankara’da tanıtım töreni yapıldı.

Vakıf Katılım Bankası’nın Karı Yüzde 626,4 Arttı

Türkiye’de faaliyette bulunan katılım bankalarının net karı geçen sene bir önceki seneye göre yüzde 78,2 oranında yükselerek 1 milyar 584 milyon TL’ye çıktı.