TEB Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için banka personeli alımı yapacağını duyurdu. TEB’in yayınladığı iş ilanına dair tüm detaylar Bankaciyim.net’te!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için banka personeli alımı yapacağını duyurdu. TEB’in yayınladığı iş ilanına dair tüm detaylar Bankaciyim.net’te!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için banka iş ilanı yayınladı. Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı biriminde istihdam edilecek olan bankacı adaylarının TEB tarafından talep edilen nitelikleri yerine getirmesi gerekiyor.

Çağrı Merkezi Personel Alımı Kriterleri

TEB, işe alım gerçekleştireceği banka personellerinin üniversite öğrencisi ya da mezunu olmalarına önem veriyor. MS Office programlarına hakim adayların iş başvurusu yapmasını talep eden TEB, adayların tüm MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanmalarına da özen gösteriyor.

7×24 vardiyalı çalışma yapısına uygun bir şekilde çalışabilecek adayların iş başvurusu yapmasını talep eden Türk Ekonomi Bankası, adayların düzgün bir diksiyona sahip olmasına, müşteri ve hedef odaklı çalışabilmesine önem veriyor.

Türk Ekonomi Bankası tarafından iş başvurusu yapacak adaylarda dikkat edilen özellikler arasında ikna kabiliyetinin yüksek olması, zaman planlama yapabilmesi, değişime uyum sağlayabilmesi, sabırlı olması, iletişim becerilerinin yüksek olması, satış yapabilme kapasitesine sahip olması gibi kriterler yer alırken, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 2 yıl tecilli olunmasına önem veriyor. TEB, aynı zamanda adayların Eskişehir’de ikâmet etmesine de özen gösteriyor.

İlgili:  Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Türk Ekonomi Bankası İş Başvurusu Detayları

Türk Ekonomi Bankası tarafından 12 Ekim 2017 tarihinde açılan bu çağrı merkezi personel alımı ilanına aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 4 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1200728

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.