Denizbank En Az Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımı Yapacak! Başvurular Bugün Başladı!

0

Denizbank ‘Mobil Satış Temsilcisi’ kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Denizbank, sahada aktif olarak hizmet sunan ekip için personel alımı yapacağını duyurdu. Sahada aktif olarak kredi kartı, bireysel kredi, işletme kartı, kredili mevduat hesabı, SGK emekli maaş devri, otomatik ödeme, sigorta ve dijital bankacılık ürünlerinin satışı gerçekleştirmek üzere banka personeli alımı yapacağını duyuran Denizbank, süreç hakkında merak edilen tüm soruları yanıtlamak ve çalışılacak pozisyonu net bir şekilde anlamak ve tanımak için DenizdeKariyer kullanıcı adına sahip Instagram profili üzerinden bilgiler sunup, denizakademi.com üzerinden online eğitim alınmasına olanak sağlıyor.

Denizbank Mobil Satış Temsilcisi Kadrosu İçin Gerekli Şartlar

Denizbank Mobil Satış Temsilcisi kadrosu için banka iş başvurusu yapacak olan adayların 30 yaşını aşmamış olmasını önemsiyor. Adayların en az lise mezunu olmasına önem veren Denizbank, üniversite öğrencisi olan adayların da devam zorunluluğu olmaması halinde yaptıkları iş başvurularını değerlendiriyor.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Banka iş ilanına başvuru yapacak olan adayların düzgün bir diksiyona sahip olmasına, insan ilişkilerinde başarı gösterebilmesine, yoğun bir çalışma temposuna uyumlu bir şekilde çalışmasına önem veren Denizbank, adayların şehirlerarası seyahat engeli bulunmamasına ve konaklamalı seyahat gerçekleştirebilmesine de önem veriyor.

Mobil satış temsilcisi kadrosu için iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmasına ya da en az iki yıl tecilli olmasına önem veren Denizbank, adayların takım çalışması ile uyum sağlayabilmesini de önemsiyor.

Denizbank İş Başvurusu Detayları

Denizbank; Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Muğla, Samsun, Tokat, Trabzon, Uşak ve Van illerinde ikâmet eden adayların iş başvurusu yapmasını talep ediyor. Denizbank tarafından 8 Kasım 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile 21 Kasım 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/mobil-satis-temsilcisi-is-ilani/775806

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın