Yapı Kredi Yeni Mezun Personel Alımı Yapıyor!

0
Yapı Kredi Yeni Mezun Personel Alımı Yapıyor!
Yapı Kredi Yeni Mezun Personel Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları ile yeni mezun Dijital İletişim Yetkili Yardımcısı personeller aradığını duyurdu.

Yapı Kredi Yeni Mezun Personel Alımları

Yapı Kredi Yeni Mezun Personel Alımları
Yapı Kredi Yeni Mezun Personel Alımları

Banka personel alımları ile işe alım sağlayacağını bildiren Yapı Kredi Bankası açık pozisyonun Dijital İletişim Yetkili Yardımcısı olduğunu duyurdu. Banka iş başvurusu yapmak isteyen adayların;

  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim İletişim İstatistik, İşletme ve Mühendislik bölümlerinden mezun olması,
  • İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce biliyor olması,
  • Bu bölümde en az 1-2 yıl tecrübeli veya yeni mezun olması,
  • Gelişime ve teknolojiye açık olması,
  • Problem çözme yeteneği yüksek olması,
  • Analitik ve stratejik düşünme yeteneği olması,
  • Takım çalışmasına uyumlu olması,
  • Aktif çalışmaya uyumlu olması,
  • İnternet, mobil ve web teknolojileri alanında, dijital müşteri davranış takibi yapma ve yorumlama konusunda başarılı olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel İş Başvuruları

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel İş Başvuruları
Yapı Kredi Bankası Yeni Personel İş Başvuruları

Yapı Kredi yeni mezun iş ilanları ile ilgilenen kişilerin hangi görevleri alacakları da duyuruda belirtiliyor. Dijital platformlarda müşterilerimize kişisel, ilgili ve hedefli içerikler, bilgi ve ürünler çıkması için ilgili ekiplerle projeler yapmak gibi görevler alacaklar. Yapı Kredi Bankası Dijital İletişim Yetkili Yardımcısı iş başvuruları için son tarih bildirimi yapmamıştır.

Bu iş ilanı ilk olarak linkedin.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/2424236331/?alternateChannel=search&refId=tdzkaiatr27cB1N%2Bmf5iSA%3D%3D&trackingId=oAxwka3eWrF0I%2FKfl5TOHQ%3D%3D&trk=flagship3_search_srp_jobs
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın