Akbank Birebir Bankacılık Kadrosuna Personel Alımı Yapacak! Son 5 Gün!

Akbank tarafından yayımlanan banka iş ilanına göre, bankanın Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi ve Yönetici Yardımcısı kadroları için en az ön lisans mezunu banka personeli alımı gerçekleştirileceği belirtildi.

Akbank, yayımladığı banka personeli alım ilanı vasıtasıyla, birebir bankacılık alanında istihdam edilmek üzere müşteri ilişkileri yöneticisi ve müşteri ilişkileri yönetici yardımcısı işe alımı gerçekleştirecek.  Banka, bahsi geçen banka kadrolarına başvuru yapacak adaylar için bazı genel kriterlerin gerekli olduğunu belirtti.

Akbank İş Başvurusunda Gerekli Kriterler

Akbank tarafından yayımlanan banka personeli iş ilanında, adayların kişiye özel yatırım ürünlerinin satışı ve pazarlaması konusunda en az iki yıllık deneyime sahip olmaları önemseniyor. Adayların finansal piyasaları yakından takip etmelerine ve müşteri odaklı çalışmalarına da önem veren Akbank, SPK ve BES lisanslarına sahip olunmasını da önemsiyor.

En az ön lisans mezunu adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden Akbank, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına önem veriyor.

Yapılacak İş Tanımı ve İş Başvurusu Detayları

Akbank tarafından şubelerde istihdam edilecek olan Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi ve Yönetici Yardımcıları, üst gelir grubu segmentinde olan mevcut müşterilerin ve yeni kazandırılacak olan müşterilerin etkin ve müşteriye özel ürünler ile bankacılık hizmeti verilmesini talep ediyor.

Akbank tarafından 2 Şubat 2018 tarihinde yayımlanan banka personeli alım ilanında belirtilen genel şartları sağlamanız halinde, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 9 Şubat 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-birebir-bankacilik-musteri-iliskileri-yon-samsun-1936274

İlgili:  TEB Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımları!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.