Ana SayfaBanka İş İlanlarıQNB Finansbank En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

QNB Finansbank En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

-

QNB Finansbank, banka bünyesinde istihdam etmek üzere güvenlik görevlisi kadrosu için banka personeli alımı yapacağını duyurdu.

QNB Finansbank tarafından duyurulan banka personeli alım ilanında, adayların başvuru aşamasında sağlamaları gereken kriterler ve yapılacak iş için gerekli tanımlara yer verildi. İstihdam edilecek olan güvenlik görevlilerinin, güvenlik birimi tarafından verilecek olan talimatlar doğrultusunda hem iç, hem de dış müşteri memnuniyetini sağlamak, görev yapılacak olan şubelerde ya da genel müdürlük binasında hem çalışanların, hem de müşterilerin güvenliklerini sağlamak, güvenlik risklerini değerlendirerek, güvenlik ihtiyaçlarının belirlenip, yöneticiler ile paylaşılması ve görev yerine yakın çevrelerde oluşabilecek tehlikeleri takip ederek, konu hakkındaki bilgilendirmeleri ilgili birimlere gerçekleştirilmek gibi ana görevleri yerine getirmeleri talep ediliyor.

Banka Güvenlik Görevlisi Alımında Aranan Kriterler

QNB Finansbank tarafından yayımlanan banka güvenlik görevlisi alım ilanında, adayların 5188 sayılı kanuna göre Silahlı Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı’na sahip olmaları talep ediliyor. İş başvurusu yapacak olan adayların 1 yıllık güvenlik görevlisi tecrübesine sahip olmalarını önemsediğini ifade eden banka, aynı zamanda adayların en az lise mezunu olmalarını da önemsiyor.

Banka İş Başvurusu Detayları

Bankaya iş başvurusu yapacak kişilerin 28 yaşını doldurmamış olmalarının da önemsendiğini ifade eden QNB Finansbank, adayların askerlik görevinin tamamlanmış olmasına da dikkat ediyor.

QNB Finansbank tarafından 5 Şubat 2018 tarihinde güncellenen banka personeli alım ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/guvenlik-gorevlisi-is-ilani/789663

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler