Denizbank’a En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alımı Yapılacak!

0

Denizbank, Mobil Satış Ekibi’nde görevlendirmek üzere banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Denizbank, sahada aktif bir şekilde bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek olan satış personeli alımı yapacak. Aktif olarak kredi kartı, bireysel kredi, ticari kart, kredili mevduat hesabı, SGK emeklilik maaşı devri, otomatik ödeme talimatları, dijital bankacılık ürünleri ve sigorta satışı konusunda satış yapılmasını talep ediyor.

DenizdeKariyer Instagram hesabı üzerinden merak edilen soruları yanıtlayan Denizbank, bireysel gelişim için DenizAkademi.com üzerinden ücretsiz bir şekilde eğitimle de sunuyor.

Başlıklar

Denizbank İş Başvurusunda Aranan Nitelikler

Denizbank, iş başvurusu yapacak kişilerin 30 yaşını aşmamış olmalarına önem veriyor. Adayların en az lise mezunu olmasına ya da devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi olmasına önem veren banka, iş başvurusu yapacak kişilerin düzgün bir diksiyona sahip olmasına ve insan ilişkilerinde başarı göstermesine dikkat ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

İş başvurusunda bulunacak olan adayların şehirler arası konaklamalı bir şekilde seyahat etmesine herhangi bir engel olmamasını önemseyen Denizbank, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olan kişilerin başvurularını kabul ediyor.

Denizbank’a iş başvurusu yapacak olan adayların takım çalışması ile uyumlu olmasına önem verirken, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış ya da en az iki yıl tecilli olmasına önem veriyor.

Denizbank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank tarafından 21 Şubat 2018 tarihinde güncellenen banka personeli alım ilanına, gerekli şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 12 Mart 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/mobil-satis-temsilcisi-is-ilani/793113

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın