Ana Sayfa Banka İş İlanları Şekerbank, Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor!

Şekerbank, Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor!

-

Şekerbank banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda Samsun şubesi için Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi aradığını bildirdi.

Şekerbank Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi Alımları

Şekerbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Adana Şubeleri’nde görev verilmek üzere Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi arandığı belirtildi. Şekerbank banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin sahip olmasını istediği özellikleri ve nitelikleri de belirtti. Buna göre adayların;

  • Samsun’da ikamet ediyor olmaları,
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olması,
  • 3 yıl Bireysel Bankacılık iş kolunda portföy yönetmiş olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimde başarılı olması,
  • Satış yeteneğine sahip olması,
  • Esnek çalışma saatlerine uyumlu olması.

Kariyer planlarında bir bankada çalışmak olan erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini yapmış olmaları şeklinde belirtiliyor.

Şekerbank Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih

Şekerbank iş ilanları kapsamında işe alımını sağladığı yeni personellerine bireysel ürünlerinin ilgili müşteri segmentine tanıtılarak satışının sağlanması, satış için verilen hedefler doğrultusunda çalışılması ve hedeflerin yakalanması, yeni müşterilerin belirlenerek Şekerbank müşteri portföyüne dahil edilmesi, müşterilerle kalıcı ilişkiler içinde olunmasının sağlanması gibi görevler verecek. Şekerbank Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi iş başvuruları 15 Kasım2020 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-t-a-s-samsun-bireysel-bankacilik-musteri-temsilcisi-2582512

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,841BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler