Akbank İos Yazılım Uzmanı Personel Alımı!

Akbank banka personel alımları yapacağı pozisyonun İos Yazılım Uzmanı olduğunu duyuruyor.

Akbank Uzman Personel Arıyor

Akbank iş ilanları dahilinde yaptığı duyuruda yeni personellere ihtiyaç duyulduğunu, açık pozisyonun İos Yazılım Uzmanı olduğunu bildirerek açık pozisyona dair yapılacak başvurularda ne gibi şartların, özelliklerin ve niteliklerin arandığı gibi bilgiler de paylaşıldı. Buna göre banka iş ilanları ile ilgilenen adayların Akbank’ın bu duyurusuna başvuru yapacak adayların;

  • Üniversitelerde (Öğrenci), Üniversiteden (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun) olması,
  • iOS uygulama geliştirme konusunda en az 3 yıl tecrübesi olması,
  • Swift ve iOS platformlarında uzman olması,
  • Auto Layout, MVP ve MVVM konularında bilgisi olması,
  • Web servis entegrasyonlarında tecrübesi olması,
  • Tercihen Java EE backend geliştirme, Android geliştirme konularında bilgisi olması,
  • Agile/Scrum methodlarına hakim olması gerekmektedir.

Akbank Yeni Personel Alımı İş Başvurusu

Banka iş başvurusu yaparak Akbank bünyesinde çalışmak istediğini bildiren ve bir bankada kariyer planına devam etmek isteyen kişilerin işe alımlarının sağlanması durumunda hangi görevleri ve sorumlulukları alacakları Banka tarafından yapılan duyuruda detaylı bir şekilde anlatılıyor. Adayların başvuruları Banka’nın ilgili birimi tarafından 30 Kasım 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-ios-yazilim-uzmani-2383494
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın