Ana SayfaBankacılıkTTNET Müşteri Hizmetleri Numarası ve Hızlı Bağlanma Çözümleri

TTNET Müşteri Hizmetleri Numarası ve Hızlı Bağlanma Çözümleri
T

TTNET Müşteri Hizmetleri Numarasına Hızlı mı Bağlanmak İstiyorsunuz? İşte izlemeniz gereken adımlar!

-

TTNET Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç?
TTNET Müşteri Hizmetleri numarası 444 1 444 olup, eğer sırada biri yoksa hemen cevap veriyor. Eğer sizden önce başka biri varsa ya başkasına yönlendiriyor ya da çok kısa süreliğine bekletiyor.
TTNET Müşteri Hizmetlerine Nasıl Hızlı Bağlanırım?
TTNET Müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için sırası ile 2, 1 ve 6 numaralarını tuşlamanız gerekiyor. Aynı zamanda müşteri numarasıyla aramanız halinde operatör sizi direkt olarak müşteri temsilcinize bağlayacaktır.
Arıza Halinde Hangi Numarayı Aranmalı?
TTNet arıza durumlarında aramanız gereken numara yine 444 1 444’tür.
TTNet’e Müşteri Hizmetleri Haricinde Nereden Ulaşabilirim?
TTNet’in internet sitesinde yer alan “Bize Yazın” kısmından görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Şikayet kaydı oluşturabilirsiniz. Mobil hattınız için 9333’ü, evdeki internet aboneliği için 02127070375’i, ev telefonu abonelikleri için 08002119333’ü arayabilirsiniz. TTNet’in sosyal medya hesaplarından da anında ulaşabilirsiniz. Facebook, Twitter, İnstagram, YouTube, Linkedin hesapları bulunup, hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktadırlar.
Kurumsal Çağrı Merkezi Numarası Kaç?
TTNet kurumsal çağrı merkezi numarası 444 5 444’tür.
TTNet Ne Zaman Kuruldu?
Verdiği hizmetleri daha ileriye taşımak için 2015 yılında Avea ile ortak olarak tek bir çatı altında olmuştur. 2016 yılında da mobilden internete, telefondan TV ürün ve hizmetlerine kadar çeşitli alanlarda hizmet vermeye başlamıştır.
TTNet Kaç Yıldır Hizmet Veriyor?
4 yıldır hizmet veriyor.

177 seneye kadar uzanan köklü geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyonu olma özelliği taşımaktadır. Yaşadığımız dönemde hızlı değişim gösteren iletişim ve teknolojiyi hizmetlerine uyarlayarak müşterilerine her zaman hızlı ve ne iyi hizmeti vermeyi hedefleyen TTNet, müşteri odaklı çalışma performansı göstermektedir. Benzer şekilde TTNET Müşteri Hizmetleri de 7 gün 24 saat müşterilere kesintisiz hizmet vermektedir.

TTNet müşteri hizmetlerine numarasına hızlı bağlanmak için direkt numarasını arayabileceğiniz gibi çeşitli yöntemleri bulunuyor. Aynı zamanda müşteri hizmetleri haricinde TTNet’e bağlanmanın birçok yöntemi vardır. Bunlardan biri Türk Telekomun sosyal medya hesaplarıdır. İnternetten müziğe çeşitli hizmetleri bünyesinde barındıran kurum, geniş bir müşteri skalasına sahiptir. Bu nedenle de çoğu vatandaş müşteri hizmetleri numarasının yanı sıra TTNET Müşteri hizmetlerine en hızlı nasıl bağlanırım sorusunu araştırıyor. Sizde bu yazımızdan hem bireysel hem kurumsal TTNet müşteri hizmetleri numarası, müşteri hizmetlerine nasıl hızlı bağlanabileceğinize, TTNET’in hangi hizmetleri sağladığına ulaşabilirsiniz. Yazının devamından ise TTNET’in kaç yılında kurulduğu ve ülkemizde kaç senedir hizmet verdiği hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

TTNET Hangi Hizmetleri Veriyor?

TTNET Kota sorgulamadan fatura sorgulamaya, modem sorunlarından internet hızına kadar çeşitli türlerde hizmet vermek için 7 gün 24 saat online olan TTNET Müşteri Hizmetleri, müşterilerinin her zaman yanında olmayı, onların tüm sorunlarına anında çözüm bulmak için hizmet vermeyi hedeflemektedir.

7-24 TTNET Online hizmet sağlayan kurum, fatura adres güncelleme, internet servislerine abone olma, abonelik iptali, modem sorunları, modem değiştirme talebi, telefon fatura bilgilendirmesi gibi çeşitli olanakları sağlıyor.

TTNet Müzik: Muud TTNET Müzik ile yerli ve yabancı çok sayıda şarkıyı her an her yerde sınırsız bir şekilde dinleme imkanı veriyor. Ülkemizin en büyük dijital müzik platform olma özelliği taşıyan TTNET Müzik Muud Premium ile birlikte de istenilen 250 şarkıyı cep telefonlarına yükleme imkanı sağlanıyor.

Tivibu: Hem yerli hem de yabancı kanalları ve sinema tarihinin en yeni filmleri sunuluyor.

Evde internet, ev telefonu, TV, özel programlar, cihazlar, mobil ve özel avantajlar sunan Türk Telekom, müşterilerine özel uygun ödeme planları da sunuyor.

TTNET Telefon fatura ödemeleri hem Türk Telekom kurumlarından hem de internetten hızlı bir şekilde yapılabiliyor. TTNET Fatura ödeme işlemlerinde çeşitli ayrıcalıklar tanıyor. Müşterilerinin gelir durumlarını, sevdiği ve ilgi alanlarına da yeni fırsatlar sunuyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol