ING Bank, Yeni Mezun Banka Personel Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, Finans departmanında sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

Mobil Satış Yönetimi Yetkili Yardımcısı alımları yapacak olan ING Bank, banka iş başvurusu yapacak adaylardan bazı şartlar istemektedir.

ING Bank Personel Alım Detayları

 Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında adayların 30 yaş ve altındaki yaş gruplarında olmaları istenmektedir. Yeni mezun ön lisans ya da lisans programlarından mezun olan kişilerin banka iş başvurusu yapmalarını isteyen ING Bank, tüm adayların her zaman dinamik, enerjik, motivasyonlarının hep yüksek, güler yüzlü, ekip çalışmalarında başarılı, ekibe uyumlu, insan ilişki ve iletişimlerinin iyi olmasını istemektedir.

Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olanların iş başvurusunda bulunması istenip, tüm adayların sosyal, ikna yeteneklerinin kuvvetli olması, karşısındaki insana her zaman güven vermeleri, her zaman bir adım önde olmayı başarabilmeleri, sorumluluk sahibi olup, sorumluluk alabilmeleri ve bunları zamanında, eksiksiz gerçekleştirebilmeleri istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Haziran

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında adaylar Ankara ING Bank şubelerine görevlendirileceklerdir. Bunun için de tüm adayların ya Ankara’da ikamet ediyor olması ya da başvuru onayından sonra Ankara’da ikamet etmeye uygun olmaları gerekmektedir.

Bankacılık kariyerinde Saha Satış Yöneticiliği ile Şube Bankacılığı pozisyonlarında ilerlemek isteyenlerin başvuru yapması istenip, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Son başvuru tarihi 8 Haziran 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylarla banka iletişime geçecektir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-mobil-satis-yonetimi-yetkili-yardimcisi-2032172
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…