Albaraka Türk, Web Önyüz Geliştirme Uzmanı Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Albaraka Türk Katılım Bankası, Ar-Ge, Mühendislik ve Teknoloji departmanında görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

Albaraka Türk Katılım Bankası Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında banka iş başvurusunda bulunacak adayların üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Matematik Mühendisliği ya da ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedr.

Web Önyüz Geliştirme Uzmanı alımları yapacak olan Albaraka Türk, adayların katılım bankacılığı alanında çalışmaya isteklerinin olması, katılım bankacılığı sektöründe kariyer hedefi olanların başvuru yapmasını istemektedir.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların ileri seviyede HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, PHP  ve JQuery bilmeleri, Bootstrap gibi tüm ara yüz framework’leri kullanabilmeleri, Responsive ve Adaptive tasarım konularında deneyimlerinin olması, PSD/AI/Sketch formatındaki tasarımları html’e aktarma işlemlerini yapabilmeleri istenmektedir.

Bunların yanı sıra söz konusu banka personel alımları kapsamında tüm adayların SEO kavramını çok iyi bilmeleri, SEO dinamiklerine göre kod yazmada başarılı olmaları, kod optimizasyonunda başarılı olmaları, kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü tasarım şartlarını bilmeleri, CMS ve wordpress konularında bildi ve deneyimlerinin olması, tasarım trendlerini, web ve mobil eğilimlerini, tarayıcı teknolojilerini ve uygulama tekniklerini günce olarak takip etmeleri istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Haziran

Analitik düşünme yeteneği gelişmiş adayların banka iş başvurusu yapmasını isteyen Albaraka Türk, tüm adayların araştırmaya ve gelişime her zaman açık olmalarını, ekip çalışmalarında başarılı olmalarını istemektedir.

Hem araştırma yapmada hem de yorumlama yapabilecek seviyede İngilizce bilgisi olan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Erkek adayların ise askerlikle ilişkilerinin kalmamış olması istenmektedir.

Banka İş İlanı için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Son başvuru tarihi 27 Nisan Cuma olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-web-onyuz-gelistirme-uzmani-2037426
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.